Anasayfa / FIBA U18 Gençler Avrupa Şampiyonası / Finlandiya U18 – Yunanistan U18 İddaa Tahmini 05.08.18

Finlandiya U18 – Yunanistan U18 İddaa Tahmini 05.08.18

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net
günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

FIBA U18 Gençler Avrupa Şampiyonası 13.lük –  14.lük mücadelesinde Finlandiya saat 14:00’da Yunanistan ile karşı karşıya gelecek. İddaa Yunanistan lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise Yunanistan lehine 1.5 handikap açıklamış.

Finlandiya ise rakibi gibi bir avantaja sahip değil, bu maçı kaybederse B klasmanına düşecek önümüzdeki sezonki turnuvada. Grupta 2 galibiyet almışlar ve birisi Ukrayna diğeri de Bosna Hersek karşısında gelmişti. Son 16 maçında Büyük Britanya’ya iyi direnmişler ama 4 sayı farkla kaybetmişlerdi. Sonraki klasman maçında Ay-Yıldızlılar’dan 18 sayı fark yediler. Ardından tekrar Bosna Hersek çıktı karşılarına ve 24 sayı farkla geçerek moral depoladılar.

Yunanistan önümüzdeki yıl düzenlenecek A klasmanı U18 Avrupa Şampiyonasına ev sahipliği yapacağı için sonuçtan bağımsız olarak A klasmanında yer almaya devam edecek, yani tuzları kuru. Son 16 maçında Fransa’ya iyi direnmiş ancak 5 sayı farkla kaybetmişlerdi. Arından İspanya’dan 15 sayı fark yediler ilk klasman maçında. Son olarak da zayıf Ukrayna’yı geçmişlerdi ama sadece 4 sayı farkla.

Yunanistan önümüzdeki A klasmanı turnuvaya ev sahipliği yapacağı için bu maça sadece prestij için çıkacak. Diğer taraftan Finlandiya bu maçı kaybederse B klasmanına düşecek. Bu nedenle onlar için çok daha önemli ve değerli bir maç. Zaten Yunanistan oynadığı basketbol ve kadro kalitesi olarak Finlandiya’dan çok iyi bir takım da değil. Sahip oldukları bu konsantrasyonun da artısıyla açılan düşük handikapı da aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

Güven İndeksi: 7/10

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.83

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Khimki – Astana İddaa Tahmini 20.10.19

VTB Ligi mücadelesinde Khimki, Pazar 15:00’te Astana ile karşılaşacak. İddaa ve bets10 handikapı deplasman lehine 15.5 olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir