Anasayfa / Adriyatik Ligi / FMP Beograd – Buducnost İddaa Tahmini 04.05.22

FMP Beograd – Buducnost İddaa Tahmini 04.05.22

Adriyatik Ligi play-off serisi 2. maçında FMP Beograd Çarşamba saat 22:00’da Buducnost ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.51 olarak belirlemiş.

Normal sezonu 6. sırada bitiren yeni format gereği play-off biletini kaptı ama tabiki ellerindeki bu kadro bu seviyeler için yeterli değil. İlk maçta zorlu Moraca deplasmanında ise beklediğimden iyi direnmişlerdi ama tabiki yeterli olmadı ve güçlü rakiplerinin sert ve disiplinli savunmasını geçemedikleri için 76-70 ile kaybettiler. Şimdi kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve yine Tasic, Izundu, Nevels üçlüsü en güvendikleri isimler olacaklar.

Buducnost normal sezonu 3. sırada bitirdi ve bir kez daha zirve yarışında yer alan ekiplerden biri oldu. Play-off serisine de ev sahibi avantajı ile başladı ve favori olduğu seride sürprize izin vermeden ilk maçı 76-70 ile kazanıp 1-0 öne geçti. Artık yarı finale sadece 1 galibiyet uzaktalar. İlk maçta tecrübe ve kalite farkını Cobbs ve Seeley liderliğinde net olarak ortaya koymuşlardı, özellikle savunmada fark yaratmışlardı. 

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını sezon boyu görmüştük zaten ve ilk maçta da bir kez daha altı çizilmiş oldu. Karadağ ekibinin elinde Perry, Seeley, Cobbs gibi hem çok kaliteli hem de çok tecrübeli kısalar var. Onların bu deplasmanda da maçın momentumunu kontrol edeceklerini, Buducnost’un tine sürprize izin vermeden kazanarak seriyi 2-0 ile tamamlayacağını düşünüyorum. Yine de FMP’nin evinde direnç gösterebileceğini düşünerek handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.49
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.51
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Salı günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile …