Anasayfa / Adriyatik Ligi / FMP Beograd – Petrol Olimpija İddaa Tahmini 04.03.19

FMP Beograd – Petrol Olimpija İddaa Tahmini 04.03.19

Adriyatik Lig 20.hafta mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi saat 20:00’da Petrol Olimpija ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Sırbistan temsilcisi yıldız ismi Apic’i Lokomotiv Kuban’a kaptırmasına rağmen milli ara öncesi Pot’un ekstra performansıyla iyi işler yapmıştı. Ancak artık kalan 3 maçı kazansalar bile play-off şansları kalmadı ki düşme ihtimalleri de yok denecek kadar az. Bu nedenle kafaları oldukça rahat. Son maçlarını 16 Şubat’ta Koraç Kupası’nda Partizan ile yapmışlar ve 12 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Petrol Olimpija ise liglere verilen aradan faydalanarak göreve eski koçlarından Zdovc’u getirdi. Tecrübeli koçun görevi takımı Adriyatik Lig’de tutmak olacak ki şuanda 6 galibiyetle ve averajla son sıradalar. Ellerinde Begic ve Domen Lorbek, Jones gibi tecrübeli isimlerin yanı sıra Lazic, Samanic ve Lapornik gibi önemli yetenekler de var. Milli takım arasından önceki son Aadriyatik Ligi maçında evlerinde Igokea’yı 23 sayı farkla yenerek olumlu sinyaller vermişlerdi.

FMP’nin herhangi bir iddiası yok kalan maçlarda bu nedenle bu maçta kendilerini fazla zorlamayacaklarını düşünüyorum. Diğer taraftan düşme potasından kurtulabilmek için acil galibiyetlere ihtiyacı olan Olimpija’dan yeni koçuyla bir reaksiyon bekliyorum. Zdovc’un koç farkını göstermesini beklediğim bu maçta deplasmanda olmasına rağmenfavorim Olimpija.

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-3.5) / 1.84
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Tianjin İddaa Tahmini 04.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Cumartesi saat 11:00’da Tianjin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …