Anasayfa / Adriyatik Ligi / FMP Beograd – Primorska İddaa Tahmini 02.10.20

FMP Beograd – Primorska İddaa Tahmini 02.10.20

Adriyatik Ligi açılış haftasında FMP Beograd Cuma saat 19:00’da Primorska ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 162.5 olarak belirlemiş.

FMP koç Jovanovic ile yola devam ederken Djordjevic, Pecarski ve temsilcimiz Okben takımda kalanlar isimler oldular. Carapic, Lesic, takıma geri dönen Covic de yeni sezonda takımın öne çıkması beklenen isimler olacak. Yine genç ve potansiyelli bir kadroları var ama adaptason süresine ihtiyaçları olacak çünkü bir çok takım gibi iyi bir hazırlık dönemi geçiremediler.

Sloven ekibi ise yaz döneminde sponsor sorunlarıyla beraber ekonomik problemler yaşamıştı ki neredeyse ligden çekileceklerdi. Son anda sponsor anlaşması yaparak kalmaya karar verdiler. Koç Zakelj takımın başında olacak. Sloven liginde oynadıkları 2 maçta sırasıyla 60 ve 80 sayı atabildiler. Erjon Kastrati, Urban Durnik, Luka Voncina ve Matej Rojc gibi isimlerle ayakta kalmaya çalışıyorlar ama Adriyatik Lig’de bu isimlerle ayakta kalmaları zor olacak…

FMP Adriyatik Ligi’nin orta şekerli sıradan takımlarından biri ama Primorska’nın durumunu düşündüğümüzde onlara göre çok daha iyi bir kadro olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Genç ve yetenekli oyuncuları Covic liderliğinde iyi kullanarak kazanmalarını bekliyorum ama handikap riskine girmektense Primorska’nın sınırlı hücum silahlarını da dikkate alarak maçın düşük skorlu geçeceğini öngördüğüm için alt seçeneğine yöneleceğim.

İddaa Oranı: ALT (164.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ALT (162.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Real Betis – Real Madrid İddaa Tahmini 27.10.20

İspanya Liga Endesa 8. hafta mücadelesinde Real Betis Salı saat 20:30’da Real Madrid ile karşılaşacak. …