Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Fortitudo Bologna – Olimpia Milano İddaa Tahmini 25.10.20

Fortitudo Bologna – Olimpia Milano İddaa Tahmini 25.10.20

İtalya Lega Basket Serie A 5. hafta mücadelesinde Fortitudo Bologna Pazar saat 19:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın toplam sayı limitini 87.5 olarak açıklamışken İddaa ise oranı henüz belirtmemiş.

Fortitudo lige istediği gibi başlayamadı, 4 maçtan sadece bir tanesini kazanabildiler. Bu maçlardaki ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skorlu geçmesiydi. Bu maçlarda potalarında ortalama 82 sayı gördüler. Son 3 maçlarından ikisinde ise bu ortalamanın üstünde de sayılar gördüler potalarında, Varese’den 88 ve Sassari’den 89 sayı yemişlerdi. Banks ve Aradori liderliğinde açık alanda etkili oluyorlar, bol atıp bol da yiyorlar.

Milano ise Delaney, Punter ve Micov gibi önemli eksiklerine rağmen Rodriguez, LeDay ve Shields liderliğinde gayet iyi geçirdiler bu zorlu dönemi. Ligde dörtte dört ile kayıpsız devam ediyorlar Serie A’da yollarına. Son 2 maçlarında ise Trieste’ye 87 ve Roma’ya ise 93 sayı attılar. Hücumda hiç sorun yaşamadıklarını söyleyebiliriz rahatlıkla. Özellikle Serie A’da bu sezon makası iyice açtılar diğer takımlarla ve dominant bir performans sergiliyorlar.

İki takım arasında net farklar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Milano eksiklerine rağmen halen ligin en iyi takımı konumunda diyebiliriz rahatlıkla. Özellikle hücumda hiç zorlanmıyorlar, daha doğrusu onları sıkıntıya sokabilecek bir dirençe karşılaşmadılar ve bu maçta da Bologna’nın onları bu şekilde zorlayabileceğini, onlara problem çıkarabileceğini düşünmüyorum. Moretti, Cinciarini, Morasschi gibi yerli oyuncuları da devreye sokarak yüksek tempoda geçmesini beklediğim maçta 90 sayılara ulaşıp yine kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.50
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (87.5) – 1.78
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – Galatasaray İddaa Tahmini 02.12.20

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Çarşamba saat 20:15’de Galatasaray ile karşılaşacak. …