Anasayfa / Fortitudo Bologna / Fortitudo Bologna – Treviso İddaa Tahmini 13.10.19

Fortitudo Bologna – Treviso İddaa Tahmini 13.10.19

İtalya Lega Basket Serie A 4.hafta mücadelesinde Fortitudo Bologna Pazar saat 21:45’de Treviso ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.44 olarak belirlemiş.

Fortitudo ligin yeni takımı olmasına rağmen iyi bir giriş yaptı sezona. İlk 2 maçlarında zayıf ekiplerden Pesaro’yu deplasmanda 8 sayı ve sonra da evlerinde Venezia’yı 7 sayı farkla geçmişlerdi. Son maçta ise deplasmanda denk rakipleri Varese karşısında varlık gösterememiş 23 sayı farkla yenilmişlerdi. Bu maçı bir kenara koyarsak ilk iki maçta ligde kalma yolunda olumlu sinyaller verdiler. Aradori, Leunen, Stipcevic gibi tecrübeli isimlerin yanı sıra Kasius Robertson gibi iyi de bir skorerleri var.

Treviso da ligin yeni takımlarından biri. Milano karşısında farklı kaybederek başlasalar da sonrasında Cremona karşısında deplasmanda direnip son maçta ise evlerinde denk rakiplerinden Pistoia’yı farklı geçerek moral bulmuşlardı. Logan ve Fotu gibi iki tecrübeli isimleri, Nikolic gibi yetenekli bir guardları var. Ancak takımın geri kalanı Serie A’da kalmaya yeterli olacak mı o biraz soru işareti işte.

Bologna çok daha fazla tecrübeli oyuncuyua sahip olan ve evinde iyi basketbol oynayan bir ekip. Düşme hattından uzak kalıp play-off potasına yakın olabilmek için evlerinde bu tarz maçları kazanmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar. Aradori ve arkadaşlarının vasat rakipleri karşısında bir adım önde olduklarını ve tecrübelerini parkeye yansıtarak haftayı galibiyetle kapatacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.44
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …