Anasayfa / Fos Sur Mer / Fos Sur Mer – Limoges İddaa Tahmini 02.02.19

Fos Sur Mer – Limoges İddaa Tahmini 02.02.19

Fransa Jeep Elite Pro A 19.hafta mücadelesinde Fos Sur Mer Cumartesi saat 22:00’da Limoges ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 163.5 olarak belirlemiş.

Fos Sur Mer şuana kadar 5 galibiyet toplayabildi ve ligin düşme adaylarından biri. Evlerindeki maçlarda genelde kontrollü oynamayı seviyorlar ancak hücumda sıkıntı yaşadıkları için rakipleri yavaşlatsalar da kazanamıyorlar. Son 5 iç saha maçlarından 4 tanesinde 162 sayı aşılmadı, bu maçlarda sırasıyla 154, 156, 157, 150 sayı çıkmıştı sadece.

Limoges ise son haftalarda silkelendi ve kendine geldi. Gerek Eurocup gerekse ligde iyi sonuçlar almaya başladılar. Şuanda 11 galibiyetle ve averajla 5.sırada yer alıyorlar, ilk 4 sıra için önemli oyunculardan biriler. Onların da iki kulvardaki son deplasman maçları genelde düşük tempoda ve kısır geçti. Son 3 deplasman maçlarında sırasıyla 154, 150 ve 151 sayı çıkmıştı.

Fos Sur Mer son maçlarda zaman zaman toparlanma sinyalleri vermiş olsa da kadro kaliteleri ve oynadıkları basketbol ligin altında kalıyor. Limoges ile kaliteli kadrosunu verimli kullanmaya başladı ve bu deplasmanda da kazanmaları sürpriz olmaz. Ancak ben handikap riski yerine takımların son maçlardaki düşük tempoları ve ev sahibinin kısır skor potansiyelini dikkate alarak alt seçeneğini tercih edeceğim.

İddaa Oranı: ALT (162.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (163.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …