Anasayfa / Brezilya NBB Ligi / Franca – Sao Paolo İddaa Tahmini 21.05.22

Franca – Sao Paolo İddaa Tahmini 21.05.22

Brezilya Ligi yarı final serisi 4. maçında Franca Cumartesi günü saat 22:10’da Sao Paolo ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Franca normal sezonu lider olarak tamamlayarak zaten ne kadar güçlü bir şampiyonluk adayı olduğunu göstermişti. Sonrasında ilk turda ise 8. sıradan gelen Pinheiros’u 3-0 ile beklendiği gibi süpürdüler. Yarı final serisinde ise ilk maçı içerde 2 sayı farkla kazandıktan sonra deplasmanda yenilip serinin 1-1 olmasına engel olamamışlardı ama ikinci deplasman maçında 13 sayı farkla net bir galibiyet alıp 2-1 öne geçtiler. Şimdi sahalarında kazanırlarsa final biletini ceplerine koyacaklar. 

Normal sezonu 4. sırada bitiren Sao Paolo ilk turda 5. sıradan gelen Bauru karşısında beklenenden daha rahat bir seri çıkarmış, 3-0 ile rakibini süpürmüştü. Yarı final serisine de aslında gayet iyi başladılar. İlk maçta deplasmanda olmalarına rağmen güçlü rakiplerine direnip sadece 2 sayı farkla kaybetmişler, ikinci maçta ise evlerinde 13 sayı farkla kazanmışlardı. Ama evlerindeki 2 maçta süngüleri düştü ve 13 sayı farkla yenildiler, dolayısıyla da seride 2-1 gerideler ve bu maça tamam mı devam mı mottosu ile çıkmak zorundalar. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Bunu özellikle serinin 3. maçında göstermişti Franca ve rakibini deplasmanda 13 sayı farkla yenerek bana göre seriyi psikolojik olarak bitirdi zaten. Rakibine kurduğu bu üstünlükle 2-1 öne geçti ve şimdi kendi sahasında son bir galibiyet daha alarak adını 3-1 ile finale yazdıracağını düşünüyorum. Jackson, Dias, Mariano, De Paula gibi silahları yine verimli kullanarak düşük handikapı geçip kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.52
Rexbet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …