Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Braunschweig İddaa Tahmini 26.09.21

Frankfurt – Braunschweig İddaa Tahmini 26.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Frankfurt Pazar saat 16:00’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 155.5 olarak belirlemiş.

Koç Ocampo’yu göreve getiren Frankfurt kadrosunu da yeniden şekillendirdi. Rasheed Moore ile Quantez Robertson kadroda kalan önemli isimler olurken, Borisfen’den Brooks DeBisschop, ZTE’den Donovan Donaldson, NCAA’den Matt Haarms, G-League’den Reggie Hearn ve Barça’dan genç Senegalli yıldız Brancou Badio takımın yeni silahları konumundalar. Son hazırlık maçlarında Palma’yı 60-89 ile geçerken bu sezon da savunmaya önem vereceklerinin mesajını vermişlerdi ki bir önceki mçalarında da Karlsruhe’yi 77-74 ile yenmişlerdi, yine savunma ön plandaydı.

Braunschweig ise yeni koç Ramirez yönetiminde sezona hazırlandı. Kadrolarına baktığımızda Szczecin’den Tookie Brown, Martin Peterka, Mitteldeutscher’den Benedikt Tuduric, Bayern’den David Kramer ve Robin Amaize, Boulazac’dan Owen Klassen takımın öne çıkması beklenen isimleri olarak karşımıza çıkıyorlar. Son hazırlık maçlarında Bonn karşısında hücumda iyi işler çıkarmış olsalar da savunmada sınıfta kalıp 102-94 ile yenilmişlerdi. Peterka ile Amaize 18’er sayıyla etkili isimlerdi o maçta. Bir önceki maçta ise Chemnitz’i 78-76 yendiklerini hatırlatalım, Bonn maçı biraz istinaydı.

Frankfurt hazırlık maçlarında da gösterdi ki koç değişse de kadro yenilense de savunma odaklı sistemleri değişmiyor. Bu maçta da rakibin açık alandaki etkinliğini azaltmak adına tempoyu düşük tutup yarı sahada hücum edeceklerini, savunmayı da olabildiğince sert yapıp, maçı fiziksel bir boyuta taşıyacaklarını düşünüyorum. Bu durum kendilerinin de zaten sınırlı olan hücum gücünü aşağı çekecektir. Dolayısıyla bu maçta beklentim düşük tempo ve düşük skordan yana. Alternatif olarak da ev sahibinin direkt galibiyetini düşünebilirsiniz. 

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.51
Bets10 Oranı: ALT (155.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …