Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Braunschweig İddaa Tahmini 30.10.22

Frankfurt – Braunschweig İddaa Tahmini 30.10.22

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Frankfurt Pazar günü saat 17:00’da Braunschweig ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar.

Frankfurt geçen sezon olduğu gibi ligin vasat ekiplerinden biri, düşmeye çalışacaklar. Onlar adına güzel haber ise ilk 3 maçlarını kaybetmelerine rağmen geçen hafta konuk oldukları denk rakiplerinden Mitteldeutscher’i son nefeste 77-79 ile geçmeleriydi. O maçta Litvanyalı oyuncular skor yükünü çekmiş, Geben 23 sayı, 10 ribaund, 4 asist ve Beliauskas 15 sayı, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Braunshweig’in durumu rakibinden de kötü, 4 maçlarında da galibiyetle tanışamadılar ve Bamberg ile beraber ligin 2 namağlup takımından biri konumundalar. Son maçlarında sezonun formda takımlarından, ilk 4 adaylarından biri kabul edilen Bonn’a içerde çok iyi direnseler de 72-79 ile kaybettiler, yine galibiyetle tanışamadılar. O maçta Kramer 20 sayı, Tischler 13 sayı ve Hobbs 10 sayı ile direnen başlıca isimlerdi. 

İki takımın da ana hedefi alt sıralardan kurtulmak yani düşme potasına girmemek. Bu nedenle de iki takım adına da hedef maçlarından biri olacak diyebiliriz. Bu maçı kaybeden ciddi bir yara almış olacak düşme hattı için. Denk güçlerin mücadelesinde kimin kazanacağını ya da farkları tahmin etmek bir hayli zor bence. Bunun yerine takımların özellikle son maçlarda sergiledikleri düşük tempo ve kısır mücadeleleri dikkate alarak tercihimi alt seçeneğinden kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (160.5) – 1.57
intobet Oranı: ALT (160.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Aliağa Petkim Spor – Manisa BBSK İddaa Tahmini 05.12.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 9. hafta mücadelesinde Aliağa Petkim Spor Pazartesi günü saat 19:00’da …