Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Hamburg İddaa Tahmini 19.10.19

Frankfurt – Hamburg İddaa Tahmini 19.10.19

Almanya easyCredit BBL 4.hafta mücadelesinde Frankfurt Cumartesi saat 19:00’da Hamburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 163.5 olarak belirlemişler.

Frankfurt sezona istediği gibi başlayamadı. Aslında savunma kurguları ve disiplinlerinde sorun yok, aynı geçen sezonki gibi ligin en iyilerinden biri konumundalar. Ancak skor üretiminde bu sezon daha da fazla sorun yaşıyorlar ve bu da onların maç kazanmasını epey zorlaşırıyor, zaten ilk 3 maçı da kaybettiler. Bu maçlarda sırasıyla 153, 158 ve 140 sayı çıkmıştı sadece. Lamont Jones dışında istikrarlı bir skor opsiyonları yok.

Ligin yeni takımlarından Hamburg da benzer şekilde hücumda çok zorlanıyor. İlk 3 maçlarında Mitteldeutscher maçını bir kenara bırakırsak bunu net olarak gördük, Bayern’e karşı sadece 55 ve Giessen’e karşı sadece 79 sayı bulabilmişlerdi. Mitteldeutscher ve Giessen zaten tempoyu forse etmeye çalışanlar, Frankfurt gibi sert ekiplere karşı işleri daha zor olacak. Bu 3 maçta Hollandalı Yannick Franke dışında çift haneli skor ortalamasına ulaşabilen olmadı.

İki ekip de Alman liginin hücumda en çok problem yaşayan takımları arasında yer alıyor. Geride bıraktığımız 3 maçta Frankfurt ortalama 69 ve Hamburg ise 72 sayı gönderebilmişti rakip potalara. Bunun yanında ev sahibi Frankfurt çok iyi ve sert bir savunmaya da sahip. Bunun da etkisiyle hücumda sorun çeken rakiplerine karşı bir adım önde olduklarını düşünüyorum. Savunmaların ön planda olacağı ve Alman ligi standartlarına göre düşük tempoda, kısır bir maç bekliyorum.

İddaa Oranı: ALT (163.5) – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: ALT (163.5) – 1.45
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …