Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Oldenburg İddaa Tahmini 02.05.21

Frankfurt – Oldenburg İddaa Tahmini 02.05.21

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde Frankfurt Pazar saat 16:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın toplam sayı limitini 87.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 88.5 olarak belirlemiş.

Frankfurt 30 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırabildi ve şuanda 13. sırada yer alıyorlar. Kalan 4 maçın onlar adına formalite şeklinde geçeceğini söylemek yanlış olmaz. 1 galibiyet almaları düşme hattından tamamen uzaklaşmaları için yeterli olacak, play-off şansları da kalmadı zaten. Son maçlar da bu rahatlığın neticesinde üst üste 3  mağlubiyet aldılar zaten, savunmayı da iyice boşladılar. Son 2 maçta lider Ludwigsburg’dan 106 ve denk rakipleri Bonn’dan 85 sayı yemişlerdi. 

Oldenburg cephesinde son maçlarda bir düşüş trendi var, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler. Hamburg ve Ulm karşısında gelen bu mağlubiyetlerin temel nedeni de hücumdaki sıkıntılardı, 74 ve 75 sayı üretebilmişlerdi o maçlarda. Arada ise konuk ettikleri Bamberg’i 100-99 ile zor da olsa geçerek moral bulmuşlardı. Bir kez daha anlaşıldı ki Oldenburg, net bir hücum takım, yüksek 95-100 baremine ulaşamadıkları her maç onlar adına tehlike arz ediyor. Bu nedenle Hornsby, Paulding, Mahalbasic, Hobbs, Gabric gibi isimlerden en az 3 tanesinden her maçta iyi skor katkısı almaları gerekiyor. 

İki takımın ligdeki durumlar ve hedefleri çok farklı. Oldenburg maçın ağır favorisi hem bulunduğu yer hem de kadro kalitesi olarak. 22 galibiyetleri var ve amaçları ligi 3 ya da 4. sırada tamamalayabilmek. Ama asıl önemli olan ilk 4 sıradaki yerlerini korumak ve play-off’a ev sahibi avantajı ile girebilmek. Alttan gelen Crailsheim, Ulm ve Hamburg kalan maçlarda onları zorlayacaktır, hata yapma lüksleri yok denecek kadar az. Karşılalarında düşme ya da play-off konusunda iddiası kalmamış, vasast bir Frankfurt var. Deplasmanda da olsalar Paulding ve Mahalbasic gibi tecrübeli skorerlerin liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını, kazanırken 90 sayıları göreceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak Oldenburg’un handikaplı galibiyetleri de düşünülebilir.

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (87.5) – 1.50
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (88.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Cholet – Le Mans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Cholet Pazartesi saat 21:00’da Le Mans …