Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Oldenburg İddaa Tahmini 06.11.22

Frankfurt – Oldenburg İddaa Tahmini 06.11.22

Almanya easyCredit BBL 6. hafta mücadelesinde Frankfurt Pazar günü saat 17:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Frankfurt geçen sezon olduğu gibi yine ligin zayıf halkalarından birisi, şuana kadar çıktıkları 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Evlerindeki 2 maçta güçlü Bayern’e 9 ve denk rakiplerinden Braunschweig’a son nefeste 2 sayı farkla yenilmişlerdi. 30 Ekim’deki o son maçta kısır geçen mücadelede Frazier 17 sayı, 4 ribaund ve Geben 12 sayı, 8 ribaund ile yegane çift haneli skor üreterek direnebilen isimler olmuşlardı.

Oldenburg ise ligin orta şekerli takımlarından birisi, 5 maçlarından 3 tanesini kazanabildiler. Son 2 maçlarında önce içerde güçlü rakipleri Ulm’u 8 sayı farkla geçmişler, sonra kendilerinden alt siklette olan Heidleberg’e deplasmanda uzatma sonunda 8 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Russell 23 sayı, 6 ribaund, 7 asist ile yıldızlaşırken, Drechsel 18 sayı, 7 ribaund ve Holyfield 11 sayı, 7 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Misafir takım konumundaki Oldenburg rakibine göre daha kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip. Frankfurt’un bu sezon düşme adaylarından biri olacağını söylemek gerçekçi bir yaklaşım olur. Elbette evlerinde kolay pes etmeyeceklerdir ama Oldenburg’un Russell, Drechsel, Holyfield üçlüsünün liderliğinde bu deplasmanda galibiyet çıkarabileceğini, çıkışını sürdürebileceğini tahmin ediyorum. Frankfurt’un 40 dakika sonunda kendi evinde de olsa kazanması sürpriz olacaktır. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Cluj Napoca – Joventut Badalona İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup A grubu 7. hafta mücadelesinde Cluj Napoca Çarşamba günü saat 20:30’da Joventut Badalona …