Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Rasta Vechta İddaa Tahmini 11.06.20

Frankfurt – Rasta Vechta İddaa Tahmini 11.06.20

Almanya easyCredit BBL final turnuvası B grubu mücadelesinde Frankfurt Perşembe saat 17:30’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 160.5 olarak belirlemiş.

Frankfurt, turnuvanın vasat ekiplerinden biri. Turnuvadaki ilk 2 maçlarını da kaybettiler zaten. Bu sezon ligin güçlü takımlarından ikisine, önce Alba Berlin’e 72-81, sonra da Ludwigsburg’a 80-77 ile yenilmişlerdi. Özellikle son maçta çok ekstra şut sokmalarına rağmen sadece 77 sayıda kalmaları aslında skor potansiyellerinin ne kadar düşük olduğunu bizlere bir kez daha göstermiş oldu. İki tecrübeli isim Robertson ile Bartolo takımı ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Vechta da rakibi gibi turnuvaya ikide 0 ile başladı. Ama onlar çok daha potansiyelli ve iyi bir kadroya sahipler bana göre. Diğer taraftan onların da skor bulma konusunda sorunlar yaşadıklarını biliyoruz. Önce Oldenburg’a 83-76 sonra da Ludwigsburg’a 76-81 ile yenilmişlerdi. Simpson ve yeni transferleri Zyskowski ellerinden geleni yapıyorlar ama Vasturia’nın yokluğunu hissediyorlar özellikle. Rebec ve Young’dan beklenen katkıyı alamadılar şimdiye kadar.

İki takımın da turnuvada ayakta kalabilmek adına şiddetle galibiyete ihtiyacı var. Bu noktada kadro kalitesi anlamında Vechta’yı ufak bir farkla önde görsem de sonuç bahsi bana riskli geliyor. Bunun yerine iki takımın da bizlere sergilediği düşük skorlu maçları ve üretim potansiyellerini düşünerek bu maçta da tercihimi düşük skordan yana kullanacağım. Karşılıklı olarak 80 sayıyı geçebileceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: ALT (158.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ALT (160.5) – 1.49
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Nanterre – Bourg İddaa Tahmini 23.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında Nanterre Çarşamba saat 21:00’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev …