Anasayfa / Franklin Bulls / Franklin Bulls – Nelson Giants İddaa Tahmini 14.05.22

Franklin Bulls – Nelson Giants İddaa Tahmini 14.05.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Nelson Giants ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.41 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.54 olarak belirlemiş.

Bulls sezonan iyi başlayan ekiplerden biri, ilk 2 maçlarını da kazandılar ve bu sezon üst sıraları hedeflediklerinin mesajını verdiler şimdilik. Önce deplasmanda güçlü rakipleri Hawks’ı 70-74 ile sonra da içerde denk rakipleriden Sharks’ı 79-75 ile geçmişlerdi. Lig standartlarının altında, düşük tempoda ve kısır maçlar çıkardılar ve son maçta Bezzant 28 sayı, 3 ribaund, 8 asist, Henry, 13 sayı, 9 ribaund ve Rissetto 11 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Giants ise sezona bir galibiyet ve bir mağlubiyet ile girdi. İçerde denk rakiplerinden Nuggets’ı 19 sayı farkla çok rahat geçerken bir diğer iç saha maçlarında ise bu sezon iddialı olması beklenen ekiplerden Auckland karşısında direnmelerine rağmen 77-86 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Mourning 31 sayı, 4 ribaund ile çok etkili olurken, West 14 sayı, 4 ribaund, 9 asist ve Dempster 12 sayı, 7 ribaund ile ona destek olmuşlar ama galibiyet yolunda yetersiz kalmışlardı. 

İki takım arasında bana göre kadro anlamında da sezona girdikleri performans anlamında da farklılıklar var. Bulls Bezzant liderliğinde bu sezon can yakacak, tehlikeli bir takım olacağının mesajını net olarak verdi 2-2 yaparak. Şimdi yine saha avantajına sahip olacaklar ki Giants’ın son maçta evinde olmasına rağmen kaybettiğini gördük. Bu maçta da Mourning liderliğinde yine zaman zaman direnebilirler, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim ama 40 dakika sonunda kazanan tarafın formda Franklin olmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.41
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.54
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …