Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Fransa – Arjantin İddaa Tahmini 17.08.19

Fransa – Arjantin İddaa Tahmini 17.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Lyon kentinin ev sahipliğinde düzenlenen turnuvada Fransa Cumartesi saat 21:30’da Arjantin ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.30 oran açıklamış.

Fransa zaman zaman istikrarsız performanslar sergilemiş olsa da çok kaliteli, atlet ve geniş bir rotasyona sahipler. Brezilya karşısındaki ilk maçta da gördük, çok iyi geri dönüş yaparak Forunier ve Batum’un yanına bu kez Gobert ile Poirier ikilisinin pota altı etkinliğini de ekleyerek kazanmayı başardılar. İlk maçta Karadağ’ı 8 ve Brezilya’yı ise 14 sayı farkla geçmişlerdi.

Arjantin tecrübeli ve yetenekli oyunculardan kurulu önemli bir kadroya sahip. Bu turnuvanın ilk maçında ezeli rakipleri sürpriz bir şekilde 7 sayı farkla kaybetmiş olsalar da ikinci maçta toparlandılar ve Karadağ’ı Campazzo, Scola ve Deck liderliğinde geçmeyi bilmişlerdi. Ancak önemli maçlarda sorun yaşadıklarını da biliyoruz, sanki bir şey eksik bu kadroda. O da Scola’nın ilerleyen yaşıyla birlikte halen alternatifini bulamamış olmaları diyebiliriz.

Fransa Gobert ve Poirier’in de form tutmasıyla beraber yavaş yavaş potansiyellerine ulaşmaya başladılar takım olarak. De Colo da sakatlık dönüşü ısınmaya başladı, son maçta double-double yaptı ve liderlik konusunda Fournier ile Batum’a yardımcı olacaktır. Arjantin her ne kadar kolay lokma olmasa da Fransa’nın geniş uzun rotasyonu karşısında zorlanacaktır. Fransa’nın ev sahibi avantajını da kullanarak bu maçtan galibiyet çıkarmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.30
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …