Anasayfa / Çekya Milli Takımı / Fransa – Çekya İddaa Tahmini 24.02.19

Fransa – Çekya İddaa Tahmini 24.02.19

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında Fransa Pazar saat 19:00’da Çekya ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 149.5 olarak açıklamışken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Fransa bir önceki maç döneminde Çin biletini cebine koymuştu, bu nedenle tuzları kuru. Koç Collet de bunun rahatlığıyla alternatif isimlere yer veriyor kadroda. Haliyle de hücum potansiyelleri iyice düşüyor ki zaten savunma odaklı, atletizm seviyesi yüksek ve fiziksel teması seven bir takım Fransa. Zaten son iki maçlarında da bunu net olarak gördük, önce içerde Bulgaristan’ı 77-53 yendiler sonra da deplasmanda Finlandiya’ya 69-76 yenildiler.

Çekya da rakibi gibi Çin biletini daha önceden cebine koymuştu ve Vesely ile Satoransky’den yoksun olmalarına rağmen disiplinli savunmaları ve kontrollüoyunları ile çok iyi iş çıkarıyorlar. Son 2 maçlarında da bizlere savunma odaklı mücadelelerin ardından düşük skorlar izletmişlerdi. Önce deplasmanda Rusya’ya 61-81 yenildiler sonra da evlerinde Bosna Hersek’i 69-64 ile geçmişlerdi.

İki takım da Çin biletini garantiledi ancak mevcut kadrolarındaki alternatif oyuncular bu maçları vitrin olarak görüyorlar ve kendilerini göstermek isteyeceklerdir. Tabi iki koçun da temel prensibi sert savunma üzerine olduğu için formalite maçı da olsa bu sistemden vazgeçeceklerini düşünmüyorum. Bu nedenle zaman zaman sertlik dozajının en üst seviyelere çıkacağı düşük skorlu bir maç bizleri bekliyor.

İddaa Oranı: ALT (147.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (149.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …