Anasayfa / Fransa Milli Takımı / Fransa – Hollanda İddaa Tahmini 07.08.22

Fransa – Hollanda İddaa Tahmini 07.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Fransa Pazar günü saat 19:00’da Hollanda ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Fransa son yıllarda olduğu EuroBasket’de de turnuvanın madalya favorilerinden biri. Koç Collet yönetimindeki ekipte Maledon, Fournier, Okobo, Luwawu-Cabarrot, Yabusele, M’Baye, Gobert, Poirier ve Jaiteh öne çıkan isimler konumundalar. Temmuz penceresinde Dünya Kupası elemelerinde 2 maç yapmışlar ve yine savunma odaklı artı düşük tempoda oynadıkları basketbolla dikkatleri üzerleine çekmişlerdi. Deplasmanda Karadağ’a 70-69 ile kaybederken içerde ise Macaristan’ı 81-40’lık skorla sahadan silmişlerdi.

Hollanda ise EuroBasket’in vasat takımlarından biri olacak. Nitekim Dünya Kupası elemeleriminde de Rusya ihraç olmasa 4 maçtan aldıkları 4 mağlubiyetle gruptan çıkmaları mümkün olmayacaktı. Koç Buscaglia’nın elibinde Kloof, Franke, De Jong, Kok, Edwards ve Haarms öne çıkan isimler konumundalar. Şuana kadar oynadıkları 2 hazırlık maçını da kaybederek üretimin en ciddi sorunları olduğun gördük. Son maçta Karadağ’a 67-76’lık skorla yenilerek de bunun altını çizmişlerdi zaten. 

Fransa atletik oyunculardan kurulu, sert ve disiplinli savunma yapan kendileri tempoyu forse etse de rakiplere tam sahada koşma izni vermeyen, ribaundları domine eden bir takım. Bu maçta da kıtanın alt seviye takımlarından biri olan Hollanda karşısında sürpriz izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Ama bu bir hazırlık maçı ve yüksek handikaplar riskli. Bunun yerine iki takımın da düşük tempoları sevmesi ve savunmada sert bir performans ortaya koymaları nedeniyle tercihimi toplam bareme göre alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (154.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …