Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Fribourg – PAOK İddaa Tahmini 30.01.19

Fribourg – PAOK İddaa Tahmini 30.01.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 13.hafta mücadelesinde Fribourg Çarşamba saat 22:00’da PAOK ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

İsviçre ekibi tartışmasız sezonun tatlı sürprizi Şampiyonlar Ligi’nde. Senegalli pivot Kone liderliğinde 3 tane sürpriz galibiyete imza atarak grupta dengeleri bozdular. Ancak onlar için artık sezon bitti, bu maçı da son maçı da kazansalar bile Avrupa kupalarından devam etme şansları yok. Bununla birlikte son 3 maçlarına baktığımızda ne kadar dirençli bir takım olduklarını görüyoruz, evlerinde güçlü Tenerife’ye sadece 6 sayı farkla kaybederken deplasmanda Bonn’u yenip geçen hafta da yine evlerinde formda Nanterre’e iyi direnmişler ama 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

PAOK ise 7 galibiyette kaldı ve kalan 2 maçı kazansalar bile ilk 4 konusunda kadeleri diğer takımlara da bağlı halen. Son deplasman maçlarına baktığımızda da durumlarının pek iç açıcı olmadığını görüyoruz. Denk rakiplerinden Bonn’a tam 17 sayı farkla yenilip dağıldıktan sonra güçlü rakipleri Nanterre karşısında direnseler de 9 sayı farkla yenilmişlerdi. Evlerindeki etkili performansın uzağındalar deplasmanslarda ki zaten başlarını bu yaktı şuana kadar.

Fribourg evinde ne olursa olsun kolay pes etmeyen ve son topa kadar savaşan bir takım. PAOK’dan çok daha güçlü takımlara da direndiler, dolayısıyla bu maçta kolay pes edeceklerini düşünmüyorum. Zaten PAOK’un da deplasman karnesi ve performansı agresif İsviçre temsilcisini vurup geçecek seviyede değil, bu maçın beklediklerin de zor geçeceğini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+6.5) / 1.81
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Shanghai İddaa Tahmini 12.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Pazar saat 14:35’de Shanghai ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …