Anasayfa / Frutti Extra Bursaspor / Frutti Extra Bursaspor – Türk Telekom İddaa Tahmini 09.09.21

Frutti Extra Bursaspor – Türk Telekom İddaa Tahmini 09.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Ankara’da düzenlenen Yalçın Efe turnuvasındaki mücadelede Frutti Extra Bursaspor Perşembe saat 16:00’da Türk Telekom ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 148.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bursaspor koç Alimpijevic ile yola devam ederken kadrosunu da büyük ölçüde yeniledi ancak hazırlık döneminde bu yeniliğin pek de başarılı olmadığını gördük şuana kadar. Takımda ciddi sorunlar var ve özellikle skor üretiminde çok kısır kalıyorlar. Şuana kadar oynadıkları 4 hazırlık maçından sadece birini kazanabilirler ve bu maçların 3 tanesinde 139, 143, 147 sayı çıkmıştı sadece. Son maçta da bu turnuvada Beşiktaş’a 88-67 gibi can sıkıcı bir skorla kaybetmişlerdi. Needham ile Egemen 12’şer sayı ve Freeman 11 sayı ile takımlarını ayakta tutmaya çalışsalar da yeterli olamamışlardı.

Koç Gören ile yola devam eden Telekom’da ise sezon öncesi sakatlıklar ve ayrılıklar takımın dengesini bozmuş durumda. Ennis’in sakatlığı devam ediyor ve çok şey beklenerek transfer edilen Andrews kontratını tek taraflı feshederek ayrıldı. Hazırlık maçlarının ilk bölümünü 3 yabancıyla oynadılar, bu da skor anlamında çok aşağıda kalmalarına neden oldu. Son 2 maçlarını üst üste kaybederken sırasıyla 149 ve 127 sayı izlemiştik bu maçlarda. Son olarak Gaziantep’e 53-74 gibi sıkıntılı bir skorla yenilmişlerdi. O maçta sadece Ellis 12 sayı ile çift haneli skor katkısı verebilmişti. 

İki takım da gelecek sezon ülkemizi EuroCup’da temsil edecekler ama maalesef hazırlık dönemindeki performansları tehlike çanlarının ciddi anlamda çalmasına neden oldu bende. İki koç da özellikle hücumda halen organizasyonu sağlayabilmiş değil, roller belli değil. Diğer taraftan savunmada zaman zaman olumlu işler çıkartıyorlar. Açıkçası bence çok ortada bir maç, formsuz iki takımdan kimin kazanacağını kestirmek güç. Ama ben birden bire tempo yapacaklarını ve hücum performanslarını yukarı çıkarabileceklerini düşünmüyorum. Bu nedenle ana tercihim düşük skordan yana olacak. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (148.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …