Anasayfa / Bilbao / Fuenlabrada – Bilbao İddaa Tahmini 20.12.20

Fuenlabrada – Bilbao İddaa Tahmini 20.12.20

İspanya Liga Endesa 15. hafta mücadelesinde Fuenlabrada Pazar saat 22:00’da Bilbao ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.32 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Fuenlabrada 13 maçın ardından 4 galibiyet elde edebildiler. Düşme hattından sadece 2 maç uzaktalar ve bu mesafeyi korumak adına özellikle kendi sahalarında minimum hatayla oynamaları gerekiyor ki bazı hedef maçları kayıpsız geçmeleri gerekiyor ki işte Bilbao maçı da bunlardan biri olacak. Evlerindeki 6 maçtan ikisini kazanabildiler. Asıl önemli olan ise son 3 maçlarından ikisini kazandılar, Badalona ve Zaragoza gibi önemli rakipleri geçmişlerdi bu maçlarda.

Bilbao takviyeler yapmış olmasına rağmen halen ligin alt sıralarından kurtulabilmiş değil. 13 maçlarından sadece 2 galibiyet alabildiler, tam 11 maçı kaybettiler. Son deplasman maçlarında da Zaragoza karşısında darmadağın olmuşlar tam 29 sayı fark yemişlerdi. Haftaiçi Jenkins ve Aminu takviyelerini yaptılar ama henüz çok yeniler, takımla çok az çalışabildiler, hazır değiller. Ayrıca Hakanson, Serron ve Balvin’in sakatlıkları devam ediyor, forma giyemeyecekler.

İki takım arasında puan tablosunda ciddi farklar yok gibi görünse de Fuenlabrada daha derli toplu daha istikrarlı bir takım. Ellerinde Trimble, Meindl, Eyenga ve Vene gibi önemli silahlar var. Bilbao gibi Hakanson, Serron, Balvin gibi önemli eksikleri olan, yeni transferleri henüz hazır olmayan bir rakip karşısında Fuenlabrada’nın hata yapmayacağını, evlerinde oynamanın avantajıyla kazanarak yollarına devam edeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.32
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Giessen – Braunschweig İddaa Tahmini 09.05.21

Almanya easyCredit BBL 34. ve son hafta mücadelesinde Giessen Pazar saat 16:00’da Braunschweig ile karşılaşacak. …