Anasayfa / Breogan / Fuenlabrada – Breogan İddaa Tahmini 10.05.22

Fuenlabrada – Breogan İddaa Tahmini 10.05.22

İspanya Liga Endesa 33. hafta mücadelesinde Fuenlabrada Salı günü saat 20:00’da Breogan ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 86.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 87.5 olarak belirlemiş.

Fuenlabrada sezonun kritik dönemine giren takımlardan biri. 32 maçtan 10 galibiyet toplayabildiler ve düşme potasında yer alan ekiplerden biri konumundalar. Dolayısıyla son 2 maçlarına final mantığı ile çıkacaklar. Kendileri ile aynı galibiyet sayısına sahip olan Burgos ve Andorra’nın önüne geçmle ya da 11 galibiyete sahip 3 takımdan birini alta almaya çalışacaklar. Ancak son 5 maçlarını üst üste kaybettikleri için işler pek yolunda gitmiyor. Onlar adına olumlu tek nokta ise son 4 iç saha maçlarından 3 tanesini kazanmış olmaları ve bu maçlardaki etkili hücum performansları; sırasıyla 105, 87 ve 93 sayı üretmişlerdi bu maçlarda. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri buulnmuyor. 

Breogan ise son maçında konuk ettiği güçlü Barça’ya 18 sayı farktan yakalanarak son nefeste 2 sayı farkla yenildi ve play-off şansını kaybetti. Dolayısıyla bu maçta ve son maçta motivasyonları düşük olacak, herhangi bir hedefleri kalmadı, sadece formalite için çıkacaklar sahaya. Son 5 maçlarına baktığımızda ise bu maçların 4 tanesinde savunmada yumuşak kaldıklarını gördük, sırasıyla 94, 90, 85 ve 84 sayı yemişlerdi. Bu maçta iki önemli skorerleri Musa ve Bell-Haynes’den yine faydalanamayacaklar. 

Bu maçta Fuenlabrada’nın önemli bir motivasyonu var, ligde kalmak için kazanmak zorundalar. Diğer taraftan Breogan ise play-off şansını kaybetti ve düşme durumu da olmadığı için kafaları rahat olacak, motivasyonları düşük olacak. Fuenlabrada’nın kendi sahasında hücumda etkili bir takım olduğunu, yüksek tempoda oynadığını ve Breogan’ın da son haftalarda savunmada zorlandığını biliyoruz. Bu nedenle de Ristic, Meindl, Cheatham, Peters, Emegano gibi silahlarıyla kazanmalarını beklediğim maçta 85 baremini de geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.46
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.70
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Auckland Tuatara – Bay Hawks İddaa Tahmini 18.05.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Tuatara Çarşamba saat 10:30’da Bay Hawks ile karşılaşacak. İddaa ev …