Anasayfa / Basquet Girona / Fuenlabrada – Girona İddaa Tahmini 07.01.23

Fuenlabrada – Girona İddaa Tahmini 07.01.23

İspanya Liga Endesa 15. hafta mücadelesinde Fuenlabrada Cumartesi günü saat 20:00’da Girona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışlar.

Fuenlabrada ligin zayıf halkalarından birisi, 14 maçlarından 3 tanesini kazanabildiler ve aynı galibiyet sayısına sahip 3 takımla beraber düşme potasında yer alıyorlar. Bu sezon temel sıkıntılarının savunma olduğunu biliyoruz. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ama savunmaları yumuşak kalıyor ve ortalamada 91 sayı görüyorlar potalarında. Son 5 maçlarında bizlere bu paralelde yüksek skorlar izletmişlerdi. Tamamını kaybettikleri o maçlarda 169, 202, 190, 161 ve 178 sayı üretilmişti. Bagayoko ve Ehigiator’un sakatlıkları devam ediyor. Yeni transfer Caroline’ın ilk kez forma giymesi bekleniyor.

Koç Reneses liderliğindeki Girona ise 14 maçtan 4 tanesini kazandı ve en azından düşme potasından 1 adım da olsa uzak kalarak ana hedeflerini şimdilik gerçekleştirmiş durumdalar. Onların da özellikle deplasman maçlarında savunmada zorlandıklarını, bu nedenle de bizlere yüksek skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Son 3 maçta sırasıya 163, 173 ve 161 sayı üretilmişti. Garino ile Oriola’nın durumları belirsiz. Yeni transfer Jeremiah Hill’in ilk kez forma giymesi bekleniyor.

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında bir denklik var diyebiliriz. Zaten bunun puan tablosuna yansımasını da görüyoruz. İki takımın da ana hedefi ligde kalmak ve düşmemek. Bu nedenle de sezonun hedef maçlarından biri olacak iki takım adına da. Dolayısıyla zor ve çekişmeli bir maç olacağını söyleyebiliriz. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahisleri yerine iki takımın da tempo isteğine ve savunmadaki zaaflarına güvenerek tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (161.5) – 1.56
intobet Oranı: ÜST (161.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Crailsheim Merlins – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Pazar günü saat 22:30’da Niners Chemnitz ile …