Anasayfa / Fuenlabrada / Fuenlabrada – Murcia İddaa Tahmini 20.10.19

Fuenlabrada – Murcia İddaa Tahmini 20.10.19

İspanya Liga Endesa 5.hafta mücadelesinde Fuenlabrada Pazar saat 18:00’da Murcia ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.45 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.60 olarak belirlemiş.

Fuenlabrada ligin ligin zayıf takımlarından biri olacağını ilk haftaların ardından gösterdi, 4 maçtan sadece 1 galibiyet aldılar ki o da evlerinde denk rakiplerinden Estudiantes karşısında gelmişti. Son maçta Madrid’e karşı deplasmanda tam 25 sayı farkla yenilerek aslında gerçek durumlarını ortaya koymuşlardı. Urtasun, Alonso ve Rowland’dan faydalanamayacaklar bu maçta da.

Murcia ise koç Alonso liderliğinde girdiği yeniden yapılanma sürecinde her geçen gün üstüne koyarak ilerliyor, olumlu sinyaller veriyorlar. 4 maçlarından ikisini kazandılar ki bunlar evlerindeki maçlardı. Deplasmanda iki güçlü rakip Real Madrid ile Burgos’a yenilmekten kurtulamamışlardı. Eddie ile Booker takımın liderleri konumundalar beklediği gibi. Lecomte, Cate, Larentzakis gibi parçarlarla da onları destekliyorlar.

Fuenlabrada evinde Estudiantes’i geçerken rakibin geri dönüşe izin vermesinin de etkisi büyüktü. Diğer taraftan Murcia ise deplasmanda henüz kazanamadı ama Burgos ve Real Madrid gibi güçlü takımlara karşı oynadıklarını unutmayalım. Şimdi tam dişlerine öre bir rakip var karşılarında ve Eddie ile Booker liderliğinde bu deplasmanda galibiyet çıkarmamaları için hiç bir neden göremiyorum. Rowland ve Alonso gibi önemli kısalarından yoksun Fuenlabrada’nın evinde de olsa direnmesi zor görünüyor.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.45
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.60
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …