Anasayfa / Fuenlabrada / Fuenlabrada – UCAM Murcia İddaa Tahmini 21.01.23

Fuenlabrada – UCAM Murcia İddaa Tahmini 21.01.23

İspanya Liga Endesa 17. hafta mücadelesinde Fuenlabrada Cumartesi günü saat 20:00’da UCAM Murcia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Fuenlabrada ligin düşme adaylarından biri konumunda. 16 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler ve şuanda averajla puan tablosunun dibine demir atmış durumdalar. Evlerinde de tam 4 maçtır kazanamıyorlar… Son 2 maçta nispeten denk rakiplerle oynamışlar ama evlerinde olmalarına rağmen Obradoiro’ya 3 ve Girona’ya 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise güçlü rakipleri Granca’ya deplasmanda 110-65 gibi can sıkıcı bir skorla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Murcia ise BCL’de temsilcimiz Karşıyaka’yı eleyerek Top 16 bileti kapmayı başarmıştı. Burada Endesa’da ise ligin play-off yarışçılarından birisi. 16 maçtan 7 tanesini kazandılar ve play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar. Son deplasman maçlarını İzmir’de Karşıyaka karşısında oynamışlar ve 89-96 ile kazanmayı bilmişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri güçlü Barça’ya direnememişler ve 14 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında kalite ve seviye farkı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun yanında iki takım adına da önemli bir maç. Fuenlanbrada düşme hattından kurtulabilmek adına artık bir reaksiyon göstermek istiyor. Murcia ise play-off yarışında geri adım atmak istemiyor ki rakiplerinin çoğu Fuenlabrada’yı yenmişti. Trice, McFadden, Davis gibi kaliteli kısaların liderliğinde deplasmanda da olsalar seviye farkını ortaya koyacaklarını ve kazanarak haftayı kapatacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …