Anasayfa / Basketbol Haber / Furkan Korkmaz:”Bu sezon rotasyonda olmak istiyorum.”

Furkan Korkmaz:”Bu sezon rotasyonda olmak istiyorum.”

Eylül ayında oynayacağımız 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri için milli takım kampında olan Furkan Korkmaz, beIN Sports’un sorularını yanıtladı.

Genç yıldızımız, gelecek sezon Philadelphia 76ers ile ilgili hedeflerini anlattı, LeBron’un Batı’ya gidişini avantaj olarak değerlendirerek iddialı açıklamalarda bulundu.

Furkan Korkmaz’ın açıklamaları şu şekilde:

İlk sezon benim için alışma ve gelişme sezonu olarak geçti ama bu sezon rotasyonda olmak istiyorum. Her maç 5 dakika olur 10 dakika olur bunun için tabii ki bir şey söyleyemem ama benim için önemli olan rotasyonda olmak ve artık benim de orada söyleyecek sözüm olduğunu düşünüyorum bu sene.

Tabii ki LeBron James çok büyük bir isim, bunu tartışamayız. LeBron James’in Batı Konferansı’ndan ayrılmasıyla bizim şansımızın da arttığını düşünüyorum. Doğu Konferansı’nda bu yıl daha farklı bir rekabet olacak. Hatırlatmak gerekirse zaten Boston Celtics ile Philadelphia 76ers arasında tarihsel bir rekabet ver.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Oklahoma City Thunder Sil Baştan

Oklahoma City Thunder geçen sezon 49 galibiyet 33 mağlubiyetle batıda normal sezonu altıncı sırada tamamladı. …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.