Güncel
Anasayfa / Beşiktaş / Galatasaray NEF – Beşiktaş İddaa Tahmini 16.09.23

Galatasaray NEF – Beşiktaş İddaa Tahmini 16.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Antalya’da düzenlenen Nirvana Weekend turnuvasında Galatasaray NEF Cumartesi günü saat 15:00’da Beşiktaş ile karşılaşacak. Bets10 siyah beyazlıların galibiyeti için 1.56 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Galatasaray kadrosunu koç Mitrovic yönetiminde yeniledi ama hazırlık döneminde beklentilerin altında kaldıkları da bir gerçek. Ellerinde Radebaugh, Walden, Martin gibi kaliteli yabancılar, Buğrahan, İsmet, Sadık Emir, Samet gibi değerli yerli oyuncular var ama henüz adaptasyon sürecinin çok başındalar… Nitekim son 3 maçlarından ikisinde CSKA’dan ve Karşıyaka’dan ciddi farklar yemişler, hiç iyi sinyaller vermemişlerdi… 

Beşiktaş ise ezeli rakibinin aksine koç Alimpijevic yönetiminde kurduğu yeni kadroya rağmen gayet iyi performanslara imza attı. Ellerindeki kaliteli kadronun hakkını sonuna kadar verdiler şuana kadarki hazırlık döneminde. Monaco ve CSKA gibi önemli rakipleri devirmeyi başardılar. Ancak son maçlarında ise Efes karşısında direnmelerine rağmen 9 sayı farkla kaybetmişlerdi. O maçta Egehan 18 sayı ve Mathews 9 sayı ile ayakta kalan isimlerdi. Tabi ellerinde Needham, Yiğit Arslan, Matt Mitchell, Hammonds, Delgado gibi başka değerli silahlar olduğunun da altını çizelim. 

Normal şartlarda denk iki kadro var karşımızda. Ancak son hazırlık maçlarında sergiledikleri performanslara baktığımızda Beşiktaş’ın net olarak bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Galatasaray buradaki son maçında Karşıyaka’dan fark yerken, Beşiktaş ise Efes karşısında çok iyi direnmiş, fark ciddi noktalara çıksa da 9 sayıya kadar düşürmeyi bilmişti. Bu maçta Delgado’nun da süre bulma ihtimali var. Ama o olmasa da Mathews, Needham, Mitchell’dan oluşan kaliteli ve formda arka alanları ile Galatasaray’ı yenebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.56
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …