Güncel
Anasayfa / Galatasaray NEF / Galatasaray NEF – Türk Telekom İddaa Tahmini 03.09.21

Galatasaray NEF – Türk Telekom İddaa Tahmini 03.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Galatasaray NEF Cuma saat 15:00’da Türk Telekom ile karşılaşacak. Bets10 Telekom’un galibiyeti için 1.42 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Koç Memnun ile devam eden sarı kırmızılılar transfer döneminde geç harekete geçmiş olsalar da kaliteli isimleri bir araya getirerek kulüp adına son yılların en iddialı kadrolarından birini oluşturdular. Bunu ilk 2 hazırlık maçında da ortaya koydular açıkçası. Önce Beşiktaş’ı 74-86 ile geçerken sonra da Purcell, Ege ve Trimble’ın yokluğuna rağmen tam kadro Daçka’yı zor da olsa 66-68 ile geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta Purcell geri dönüyor ama Ege ve Trimble forma giyemeyecek, Bost’un durumu da maç saatinde belli olacak. 

Telekom da koç istikrarını koruyan ekiplerden ve Burak Gören ile yola devam ediyorlar. Gelecek sezon BCL yerine EuroCup’da oynayacaklar ve bu paralelde daha iddialı bir kadro kurmaya çalıştılar. Evet Dekker ve Wiltjer’i kaybettiler ama Andrews, Harrison ve J.J. Johnson gibi değerli parçalar eklediler takıma. Bu sezon kısaların daha ön planda olduğu bir takım olacaklar, Perez, Ennis, Andrews, Harrison dörtlüsü can yakacaktır. İlk hazırlık maçlarında da Büyükçekmece’yi 73-80 ile geçerken Harrison 20 sayı ile yıldızlaşmış, takımın bir diğer yeni transferi Can Uğur da 16 sayıyla ona eşlik etmişti. 

Galatasaray’da Purcell dönüyor olsa da Ege ve Trimble’ın yokluğu önemli ki son maçta çok az süre alan hafif bir sakatlığı bulunan Bost’un riske edilmeyeceğini düşünüyorum. Dolayısıyla 3 önemli isminden yoksun çıkacaklar büyük olasılıkla. Telekom ise Andrews ve Harrison gibi önemli skorerlere sahip olduğu gibi yerli rotasyonu konusunda da Can Uğur, Samet, Berk, Erdi gibi isimlerle Galatasaray’a göre daha iyi durumda. Galatasaray’ın önemli eksiklerini Telekom’un iyi değerlendireceğini ve hazırlık dönemindeki 2. galibiyetini alacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.42  
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Eurocup Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Dnipro – Trefl Sopot İddaa Tahmini 29.09.21

Bulgaristan’ın Sofya kentindeki fanusta düzenlenen FIBA Europe Cup elemeleri yarı final mücadelesinde Dnipro Çarşamba saat …