Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Galatasaray’da Oktay Mahmuti Sorunu Devam Ediyor

Galatasaray’da Oktay Mahmuti Sorunu Devam Ediyor

Galatasaray cephesinde koç Oktay Mahmuti’nin göreve devam edip etmeyeceği konusu halen netlik kazanmadı.

Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgiye göre başkan Cengiz ve koç Mahmuti arasında son yapılan görüşmede de anlaşma sağlanabilmiş değil. Koçun yeni sezon için kontratında yer alan yıllık $800.000 lık ücretini talep ettiği, yönetimin ise bu rakamı yüksek bulduğu ve kendisinden indirim istediği gelen haberler arasında.

Bilindiği üzere koç Mahmuti geçtiğimiz günlerde kulübe önce ihtarname göndermiş sonrasında da kontratını tek taraflı olarak feshettiğini bildirmişti. Hemen arkasından da başkan Cengiz’den durumu onaylayan bir açıklama gelmişti.

Ancak son gelişmeler farklı yönde, başkan Cengiz biraz çark etmiş durumda ve son olarak AMK’ya yaptığı açıklamada halen koç ile anlaşma zemini aradıklarını belirtmiş.

Başkan’ın Son Açıklaması:

“Basketbolda 22 milyon TL borç bırakıldı. Hiç geliri yok. Oktay Mahmuti’ye birlikte olmak istediğimizi ve indirim istediğimizi bildirdik. Kararı kendisine bıraktık. 46 milyon TL’lik kaynak lazım. Taraftarımıza soracağız. Camia bunu bilsin, biz bu yükün altından kalkacağız.”

“Ünal Aysal’dan sözünü tutmasını bekliyorum. Ondan basketbol şubemiz için tam 10 milyon Dolar bekliyoruz. Kendisi çok iyi bir Galatasaraylıdır, diğer söz verenler de harekete geçmeli.”Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Darüşşafaka Tekfen – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 20.09.19

Cevat Soydaş Turnuvası kapsamında Darüşşafaka Tekfen Cuma saat 16:30’da OGM Ormanspor ile karşılaşacak. İddaa bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.