Anasayfa / Chemnitz / Galil Elyon – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 26.10.22

Galil Elyon – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 26.10.22

FIBA Europe Cup A grubu 3. maçında Galil Elyon Çarşamba günü saat 18:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Elyon ilk maçında zayıf rakibi, Kosova ekibi Golden Eagle’ı 76-93 gibi net bir skorla geçmiş ama sonrasında 2. maçlarında evlerinde güçlü rakipleri Bamberg’e 86-98 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Ardından da liglerinde Eilat’a konuk olmuşlar ve fazla direnemeden 12 sayı farkla yenilmişlerdi. O son maçta Hudson 21 sayı, 7 ribaund ve Washingson 19 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimler olmuşlar ama Booker ve Abu’dan yeteri kadar katkı alamadıkları için galibiyeti getirememişlerdi. 

Chemnitz ise ilk maçında bir diğer Alman ekibi Bamberg’e evinde dirense de 85-89 ile kaybetmişti. İkinci maçında ise zayıf Golden Eagle’ı yine evlerinde konuk etmişler ve 90-60 gibi dominant bir skorla geçmişlerdi. Haftasonu BBL sahnesinde ise yine evlerinde denk rakiplerinden Wurzburg’a 81-86 ile yenilmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Yebo 28 sayı, 6 ribaund, Susinskas 12 sayı, 9 ribaund ve Velicka 12 sayı, 11 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Grupta ikide iki yapan güçlü Bamberg’in ardından ikinci sıra yarışında olan denk ekiplerin karşılaşmasını izleyceğiz. Yani bu maçta iki ekibin de yüksek motvasyonda olacağını, kaybeden takımın ikincilik, gruptan çıkma yarışında ciddi bir yara alacağını net olarak söyleyebiliriz. Ancak gerek kadro kalitesi gerekse oynadığı yerel ligin seviyesi açısından Chemnitz’in deplasmanda olmasına rağmen bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Yebo, Susinskas, Velicka, Weidemann, Filipovity gibi silahlar liderliğinde bu deplasmanda direneceklerini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.53
intobet Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …