Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / Gaziantep – Arel Üniversitesi Büyükçekmece İddaa Tahmini 09.11.18

Gaziantep – Arel Üniversitesi Büyükçekmece İddaa Tahmini 09.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 6.hafta mücadelesinde Gaziantep Cuma saat 19:00’da Arel Üniversitesi Büyükçekmece ile karşı karşıya gelecek. Bets10 toplam sayı limitini 152.5 olarak belirlemişken İddaa ise limiti 149.5 olarak açıklamış.

Gaziantep 5 maçın ardından 2 galibiyette kaldı ve ligin orta halli takımlarından biri olacağını gösterdi performansıyla. Koç Markovic’in ekibi kontrollü oynayıp sert savunma ile rakiplerini bozan, gerek olmadıkça tempoyu forse etmeyen bir görüntü çizdiler. Evlerinde oynadıkları 2 maçta da bu senaryoyu gördük zaten, Banvit’i 73-69 yenip sonrasında da Fenerbahçe’ye 55-67 yenilmişlerdi. Can Uğur Öğüt’ün durumu maç saatinde belli olacak.

Büyükçekmece ise beklentilerin üzerinde geçirdi sezonun ilk bölümünü, 5 maçtan 3 galibiyet çıkardılar. Özellikle Devin Williams müthiş iş çıkarıyor. Genel anlamda yüksek tempoları seven bir takım değil Büyükçekmece. Evet fırsatını bulurlarsa Hayes ve Eldridge ile tam sahayı kullanıyorlar ama genelde kontrollü oyun ve sert savunmayı tercih ediyorlar. Deplasmanda henüz sadece 1 maç yaptılar onda da Banvit’i 81-59 geçtiler. Son maçlarında ise içerde Beşiktaş’a 69-79 kaybetmişlerdi.

Gaziantep koç Markovic yönetiminde kontrollü bir oyun oynayan ve gerek olmadıkça tempoyu yükseltmeyen bir takım. Elbette zaman zaman McKissic’in açık alandaki etkinliğinden faydalanıyorlar ama çok net olduğunda. Benzer tarzda iki takımın karşılaşmasında kontrollü oyunun ve sert savunmaların ön planda olacağını, pota altında Jekiri ile Williams’ın keyifli mücadelesini izleyeceğimizi düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (149.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (152.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shanxi Zhongyu – Bayi Rockets İddaa Tahmini 08.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shanxi Zhongyu Çarşamba saat 10:30’da Bayi Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …