Anasayfa / Beşiktaş Emlakjet / Gaziantep – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 20.11.22

Gaziantep – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 20.11.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 7. hafta mücadelesinde Gaziantep Pazar günü saat 13:00’da Beşiktaş Emlakjet ile karşılaşacak. Betroad misafir takımın lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gaziantep geçen sezon kaldığı yerden devam edemiyor, bu sezona kötü bir giriş yaptılar ve 5 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Hanelerine yazılacak olumlu konu ise milli ara öncesindeki 3 maçtan 2 tanesini kazanmaları ve çıkışa geçmeleriydi. Ancak Europe Cup’daki son maçta, bu sahada Haifa’ya 10 sayı farkla yenilerek hayal kırıklığı yarattıklarının da altını çizelim. Milli arada Hanlan takviyesini yaptılar ve bu maçta forma giymesi bekleniyor ama hem Miller-McIntyre hem de Egbunu’dan bu maçta faydalanamayacakları için, sahaya 4 yabancı ile çıkacaklar. 

Siyah beyazlılar ise sezona kötü bir giriş yapıp ilk 3 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi ama takıma gelen yeni isimlerle beraber hızlıca toparlanmışlar ve milli aradan önceki son 2 maçta deplasmanda Galatasaray’ı 7 sayı farkla geçerken yine deplasmanda Tofaş karşısında iyim direnmişler ama 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Okben 22 sayı, 4 ribaund, Mooney 17 sayı, 4 ribaund, 6 asist ve yeni transfer Rich 6 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile katkı vermişti. Önemli bir eksikleri yok bu zorlu maç öncesinde. 

Gaziantep Egbunu’nun yokluğunda pota altında ciddi anlamda sorun yaşayacaktır ki Miller-McIntyre da takımın organizasyonu anlamında kritik bir isimdi, takımın en istikrarlı ve verimli isimlerinden biriydi. Beşiktaş ise galibiyete aç bir takım ve Mooney ile Rich takviyeleri ile beraber iyi bir hava yakaladılar. İki zorlu deplasmanda Galatasaray ve Tofaş karşısında olumlu sinyaller vermişlerdi. Gaziantep’i de Egbunu’dan yoksun, 4 yabancı ile yakalamışken McCormack’ı pota altında verimli kullanarak direneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …