Anasayfa / Basketbol Haber / Gaziantep Cevat Soydaş Turnuvasına Galibiyetle Başladı

Gaziantep Cevat Soydaş Turnuvasına Galibiyetle Başladı

Cevat Soydaş Turnuvası‘nın açılış maçında Gaziantep Basketbol, bir ara farkı 31 sayıya kadar çıkardığı mücadelede Pınar Karşıyaka‘yı 97-68 ile rahat geçti.

Pınar Karşıyaka’nın yeni transferi Sek Henry Çin’de play-off finali oynadığı için kadroda yer almadı.

Maça iki takım da süratli ve hücumda yüksek verimle başladılar. Gaziantep özellikle McKissic’in etkili oyunuyla ilk çeyrekte çok rahat skor buldu ve çeyreği 26-22 önde kapatan taraf oldu. İkinci çeyrekte yay gerisinden yüksek yüzdeyle oynamaya devam eden Gaziantep, farkı 12 sayıya çıkardı 38-26 ile. Devrenin son bölümünde ise Karşıyaka’nın durağan oyununa karşı Gaziantep, Phil Greene ve Delroy James ile etkili oldu, 49-30 ile 19 sayı farkla soyunma odasına rahat giren taraf oldu.

Üçüncü çeyrekte de üstün olan taraf net olarak Gaziantep’ti, farkı 25 sayıya kadar çıkardılar. Ancak farkın da rahatlığıyla rotasyonu iyice derinleştirmeleri sonucu Karşıyaka kendisine gelen fırsatı geri çevirmedi ve son çeyreğe girilirken farkı 14 sayıya kadar düşürdüler. Ancak İzmir ekibi son çeyrekte basit top kayıplarına başlayınca Gaziantep yeniden farkı açtı ve 20 sayıya çıktı. Son bölümde koç Markovic ve öğrencileri yine üçlük olup yağınca farkı 29 sayıya çıkararak rahat bir galibiyet elde etti.

İşte maçın istatistikleri:Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – Tofaş İddaa Tahmini 27.09.20

ING Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Bahçeşehir Koleji Pazar saat 15:15’de Tofaş ile karşılaşacak. Bets10 …