Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.11.21

Giessen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.11.21

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde Giessen Cumartesi saat 20:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyetin için 1.51 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.68 olarak belirlemiş. 

Giessen ligin vasat ekiplerinden biri, 6 maçlarından 2 tanesini kazanabildiler ve son 5 maçlarından da 4 tanesini kaybettiler. Evlerinde oynadıkları son 2 maçta ise önce ligin yeni ama dişli takımlarından Heidelberg’e 7 sayı farkla kaybedip sonrasında denk rakiplerinden Mitteldeutscher’i 100-81 ile rahat yenmişlerdi. Geçen hafta ise bir diğer denk rakipleri Wurzburg’a konuk olmuşlar ve 13 sayı farkla yenilmişlerdi. Blake 14 sayı, 4 ribaund, 4 top açlma ve McCullum 12 sayı, 5 asist ile direnmeye çalışan isimler olmuşlardı. 

Crailsheim ise geçen sezon olduğu gibi bu sezon da ligin flaş takımlarından biri olmaya aday. 6 maçlarından 3 tanesini kazandılar ki son 2 maçlarını üst üste kazanarak güzel bir seri içine girmiş durumdalar. Bu maçlarda deplasmanda denk rakiplerinden Bayreuth’u 12 ve sonransında içerde bir diğer denk rakipleri Braunschweig’ı uzatma sonunda 92-90 ile yenmeyi başarmışlardı. Shorts 19 sayı, 6 ribaund, 8 asist ile yıldızlaşırken, Lewis 17 sayı, 6 ribaund ve Harris 15 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile galibieytin diğer mimarları konumundalar. 

Giessen ligin zayıf halkalarından biri ve son dönemde oldukça düşük bir form grafiğine sahipler. Öyle ki evlerinde bile rakiplerine direnmekte zorlanıyorlar. Karşılarında ise güzel bir galibiyet serisinin içerisinde olan ve son haftalarda hem EuropeCup hem de BBL’de iyi bir görüntü veren formda Crailsheim olacak. Misafir ekibin formda oyun kurucusu Shorts liderliğinde ev sahibinin savunmasını delip geçeceğini, Lewis ile Harris’in de ona yardımcı olarak takımı galibiyete taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.51
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Prometey – Sassari İddaa Tahmini 08.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu 5. hafta mücadelesinde Prometey Çarşamba saat 20:00’da Sassari ile karşılaşacak. …