Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – Frankfurt İddaa Tahmini 07.03.20

Giessen – Frankfurt İddaa Tahmini 07.03.20

Almanya easyCredit BBL 22.hafta mücadelesinde Giessen Cumartesi saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.45 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.60 olarak belirlemiş.

Giessen şimdiye kadar 6 galibiyet toplayabildi ve ana hedefleri olan düşme potasından uzak kalmayı başardılar. Ancak bunun kalıcı olabilmesi için en azından evlerindeki maçlara konsantre olup denk rakiplerini geçmeleri gerekiyor. Son haftalarda da bu yolda olumlu işler yaptılar, son 2 iç saha maçlarını üst üste kazandılar, bu maça güzel bir seriyle, moralli çıkacaklar. Bu maçlarda güçlü rakipleri Ludwigsburg ve Bayreuth’u devirmeyi başarmışlardı.

Frankfurt ise rakibinden bir adım geride, 5 galibiyete sahip. Ama onlar bile düşme potasından 2 maç uzaktalar, rahatlar. Deplasmanlarda çok zorlandıklarını biliyoruz, evden uzaktaki son 5 maçlarını da kaybederek bunu gösterdiler zaten. Son 3 deplasman maçlarında Vechta ile Oldenburg’a direnirken Bamberg’den ise 11 sayı fark yemişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde oynamalarına rağmen güçlü rakipleri Ludwigsburg karşısında hiç varlık gösterememişler, tam 25 sayı farkla yenilmişlerdi.

Giessen ligin sıradan takımlarından biri ama son haftalarda özellikle iç saha performanslarında gözle görülür bir artış var ki Ludwigsburg ve Bayreuth gibi kendilerinden üst seviyede olan takımları elleri boş göndermişlerdi bu sahadan. Şimdi alt sıralarda yer alan denk rakiplerinden Frankfurt’u ağırlayacaklar ve düşme hattı ile mesafeyi korumak için bu maçın çok önemli olduğunu biliyorlar. Bunun bilinciyle de maça tam konsantre çıkıp kazanmalarını bekiyorum. Zaten rakip de deplasmanlarda hiç varlık gösteremiyor son maçlarda.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.60
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …