Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – Gottingen İddaa Tahmini 02.01.21

Giessen – Gottingen İddaa Tahmini 02.01.21

Almanya easyCredit BBL 11. hafta mücadelesinde Giessen Cumartesi saat 20:00’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.50 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.65 olarak belirlemiş.

Giessen sezona 8’de 0 ile çok kötü bir başlangıç yapmış ve ligin düşme favorilerinden biri olarak görülüyordu doğal olarak. Ama son 2 maçta üzerlerindeki ölü toprağını silkeleyip attılar ve önce deplasmanda denk rakiplerinden Bayreuth’u 11 sonra da konuk ettikleri dişli rakipleri Frankfurt’u son topta 1 sayı farkla yenmeyi başardılar. 2 galibiyetlik bir seri yakaladılar ve çıkışlarını sürdürmek istiyorlar. Bu 2 maçta Stark ve Bowman öne çıkarak takımlarını taşıyan isimler olmuşlardı.

Gottingen ise rakibi ile aynı galibiyet sayısına sahip, ligin vasat takımlarından biri konumundalar. 9 maçtan 2 tanesini kazanabildiler ama Giessen’den daha kötü bir performansa sahip olduklarını söyleyebiliriz çünkü onların aksine son maçlarda işler yolunda gitmiyor, tam 6 maçtır galibiyeti unutmuş durumdalar. Son 2 deplasman maçlarında da Bayern’den 18 ve Bonn’dan 15 sayı fark yediklerini belirtelim. Odiase, Dawkins ve Gutierrez ile direnmeye çalışıyorlar ama savunma problemleri maç kazanmalarına engel oluyor diyebiliriz.

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma izleyeceğiz. Her ne kadar iki takım da şimdiye kadar 2 galibiyet alabilmiş olsa da denk güçlerin kapışması demek yanlış olur, çünkü Giessen bu galibiyetleri son 2 maçta üst üste aldı ve formdalar. Ayrıca bu maçta ev sahibi avantajına da sahipler. Dolayısıyla alt sıralardan kurtulmak adına hazır takımın morali ve özgüveni böyle yükselmişken kötü durumda olan rakiplerine karşı hata yapmayacaklarını, Bowman ve Stark liderliğinde kazanarak serilerini 3 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

FC Barcelona – Zenit İddaa Tahmini 26.01.21

Turkish Airlines Euroleague 22. hafta mücadelesinde FC Barcelona Salı saat 23:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa …