Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – Hamburg İddaa Tahmini 11.10.19

Giessen – Hamburg İddaa Tahmini 11.10.19

Almanya easyCredit BBL 3.hafta mücadelesinde Giessen Cuma saat 21:30’da Hamburg ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 177.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Giessen geçen sezon olduğu gibi bu sezon da ligin en skorer takımlarından biri olmaya aday. Evlerindeki ilk maçta da bunu gösterdiler ve ligin vasat takımlarından Crailsheim karşısında NBA temposunda oynadıkları maçta 92-108 yenildiler. Bryant’ın yanı sıra Teyvon Myers, Jordan Barnett, Brandon Thomas da devreye girdiler sezonun ilk maçında. 

Ligin yeni takımlarından Hamburg ise lige hoşgeldin hediyelerini önce Bayern deplasmanında 55-111 yenilerek sonra da evlerinde Mitteldeutscher’e 83-104 yenilerek aldılar. Özellikle savunmada ne kadar büyük sıkıntıda olduklarını, adeta yol geçen hanı olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır bu sonuçların ardından. Yannick Franke ile Marshawn Powell hareketlenmeye başladılar, en azından hücumda takımlarını ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Giessen evinde bildiğimiz üzere tempoyu net şekilde forse eden, hatta bazen bunu şuursuzca yapan bir takım. Ellerinde etkili hücum silahları var ama buna karşın savunmada işler hiç yolunda değil. Hamburg ise ligin yeni takımı olmasının ve tecrübesizliğin de etkisiyle çok zorlandı ilk 2 maçta. Özellikle işin savunma tarafında tam anlamıyla sınıfta kalmış durumdalar. Bu maçta da Giessen’in hücum gücü karşısında direnmeleri zor. Bizleri yine yüksek tempolu ve bol skorlu bir maçın beklediğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Avrupa Bahis Oranı: ÜST (177.5) – 1.48
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …