Anasayfa / Basketbol Haber / Gigi Datome: “Bir problem olsaydı önce Obradovic ayrılırdı”

Gigi Datome: “Bir problem olsaydı önce Obradovic ayrılırdı”

Yeni sezon öncesi çalışmalarına bireysel olarak ülkesi İtalya’da devam eden Fenerbahçe’nin yıldız forveti Gigi Datome, ülkesinin basınına önemli açıklamalarda bulundu. Tecrübeli forvet, Fenerbahçe’deki mali durumlardan koçu Zeljko Obradovic’e kadar birçok konuya değindi.

Fenerbahçe’de yeni başkan seçilen ve geçtiğimiz günlerde kulübün mali durumunu ayrıntılı şekilde kamuoyuyla paylaşan Ali Koç’un yaptığı açıklamalar üzerine İtalyan oyuncu şunları söyledi:

“Bir problem olsaydı önce Obradovic ayrılırdı”

”Fenerbahçe’nin mali durumunu biliyorum ama ben sakinim. Yönetim ve bana görev verenlerle iletişim kurdum. Endişelenmiyorum çünkü ödemelerim gayet iyi gidiyor. Ayrıca Obradovic de bana bu konuda garanti verdi. Eğer bir sıkıntı olacak olsaydı takımdan ilk ayrılan o olurdu.”

“Obradovic mutlaka haklıdır”

Röportajında koç Obradovic’e de değinen Datome, ”Obradovic müthiş bir koç. Çok zor biridir ama bazen sizi çok rahat hissettirir. Ne olursa olsun sonunda mutlaka o haklıdır. Obradovic’e karşı haklı olduğunuzu düşünüyorsanız, size bir video izletir ve yanıldığınızı gösterir. Gerçek bir öğretmen” açıklamalarında bulundu.

“Fenerbahçe bir millet gibi”

Son 3 sezondur bünyesinde bulunduğu Fenerbahçe’nin yapısı hakkında da konuşan Gigi şunları söyledi:

”Fenerbahçe bir millet gibi. 80 milyonluk ülkede 30 milyon taraftarı var. Bir gün Fenerbahçe’den ayrılsam bile desteklemeye devam edeceğim. Fenerbahçe’de basketbol için vahşi bir tutku var. Bende orada bir idolüm. İnsanlar beni tanıyor ve seviyor. NBA ile karşılaştırıldığında farklı bir basketbol tarzı var. Daha az atletik ve daha az göz alıcı ama benim takımım Fenerbahçe.”

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir