Anasayfa / Breogan / Gipuzkoa – Breogan İddaa Tahmini 16.03.19

Gipuzkoa – Breogan İddaa Tahmini 16.03.19

İspanya Liga Endesa 23.hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 20:00’da Breogan ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 156.5 olarak belirlemiş.

Gipuzkoa 22 maçın ardından sadece 4 galibiyet toplayabildi ve düşme hattında yer alan ekiplerden biriler doğal olarak. Evlerinde de sıkıntı yaşıyorlar maç kazanma konusunda ve bunun temel nedeni ise hücumdaki verimsiz performansları, 10 maçta ortalama 74 sayı üretebildiler sadece. Son 2 iç saha maçlarında ise 130 (normal süre) ve 133 sayı çıkmıştı. Eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor.

Breogan da ligin vasat takımlarından biri, düşme hattından sadece 1 maç uzaktalar. Deplasman karneleri ise ciddi sıkıntılı, 11 maçtan sadece 1 galibiyet elde edebildiler. Bu maçlardaki temel sorunları ise skor üretimiydi. Evden uzakta kısır bir performansları var, 75 sayı üretebiliyorlar ortalamada. Son 2 deplasman maçlarında ise bu ortalamanın bile altında kaldılar, sırasıyla 69 ve 73 sayı üretebilmişlerdi. Norel ve Dragicevic dışında eksikleri yok.

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren ve denk güçlerin kapışmasına sahne olcak bu maçta takımların son maçlarda hücum perfomanslarının düşük olduğunu, skor üretiminde kısır olduklarını düşündüğümüzde bu maçta da sertliğin ve savunma etkinliğinin daha fazla olacağını söylemek çok da yanlış olmaz. İki takımın da 75 sayıyı geçmelerini beklemiyorum.

İddaa Oranı: ALT (154.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (156.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

OGM Ormanspor – Konyaspor İddaa Tahmini 23.05.19

Türkiye Basketbol Ligi play-off yarı final serisi 2.maçında OGM Ormanspor Perşembe saat 16:00’da Konyaspor ile …