Anasayfa / Basquet Girona / Girona – Real Betis İddaa Tahmini 09.05.23

Girona – Real Betis İddaa Tahmini 09.05.23

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde Girona Salı günü saat 20:00’da Real Betis ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Girona ligin yeni takımlarından birisi ve hedefleri kalıcı olmak. Şuana kadar da fena iş çıkarmadılar. Ancak son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerini ve formsuz bir dönemden geçtiklerini de belirtelim. Buna rağmen topladıkları 10 galibiyetle kendilerine 15. sırada yer buldular ve düşme hattından 2 adım uzaktalar. Kalan 3 maçlarından birini bile kazansalar ligde kalmayı garantileyecekler. Evlerindeki son maçta ise 3 gün önce güçlü Tenerife’ye direnememişler ve tam 16 sayı farkla yenilmişlerdi.

Koç Casimiro yönetimindeki Betis ise son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 9 galibiyete ulaşarak düşme hattından 1 galibiyetle de olsa uzaklaşmış oldular. Hedefleri kalan 3 maçtan ikisini kazanarak ligde kalmayı ipler kendi ellerinde garantilemek olacak. Son deplasman maçlarında da kendilerine denk bir kadro olan Obradoiro’yu tam 15 sayı farkla geçerek ne kadar iyi durumda olduklarını, ne kadar istekli olduklarını göstermişlerdi. 

İki takım da düşme tehlikesini 3 hafta kala halen üstlerinden atabilmiş ve rahatlayabilmiş değiller. Özellikle Betis alt sıralardan sadece 1 adım uzakta ve deplasmanda da olsalar denk bir rakip karşısında çok kritik bir maça çıkacaklar. Kyabetmeleri ve Granada’nın kazanması durumunda tehlike çanları onlar için çalacak! Son deplasman maçında Obradoiro karşısında gelen 15 farklı galibiyetin moraliyle bu deplasmanda da en azından direneceklerini, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …