Anasayfa / Broncos / Gladiadores – Broncos İddaa Tahmini 30.06.24

Gladiadores – Broncos İddaa Tahmini 30.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Gladiadores Pazar günü saat 20:00’da Broncos ile karşılaşacak. Betroad toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores sadece bu grubun değil, ligin en iyi takımı konumunda. Çıktıkları 20 maçtan 18 tanesini kazandılar ve öne çıkan faktör de hücumda etkili performansları oldu. Maç başına 87 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda da üst üste galibiyetler alırken rakip potalara sırasıyla 93 ve 87 sayı göndermişlerdi. Johnson, Vargas, Carrera ve Paul Jackson takımın öne çıkan silahları.

Broncos ise son 4 maçtan 3 tanesini kaybetti, formsuz bir dönemden geçiyor. Buna rağmen 19 maçtan çıkardıkları 10 galibiyetle halen play-off yarışının içinde olduklarını belirtelim. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda gittiğini görüyoruz, son 5 maçtan 4 tanesini kazandılar evden uzakta. Asıl dikkat çeken nokta ise son 2 maçta çıkan yüksek skorlardı, önce 181 sayı sonra da 188 sayı izletmişlerdi bize. 

Gladiadores elbette evinde net olarak maçın favorisi, grubun lideri konumunda. Ancak Broncos’un da son dönemde play-off karnesinin gayet iyi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de ev sahibi için açılan handikaplar bana biraz yüksek geldi. Diğer yandan iki takımın da hücumda ne kadar etkili işler yaptıklarını, yüksek skor potansiyeline sahip olduklarını biliyoruz. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine cömert olacaklarını, bize bol skorlu bir pazar mücadelesi izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ÜST (164.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …