Anasayfa / Cangrejeros / Gladiadores – Cangrejeros İddaa Tahmini 16.08.22

Gladiadores – Cangrejeros İddaa Tahmini 16.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Gladiadores Salı günü saat 02:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores grubun iddialı takımlarından biri, 11 maçlarından 8 tanesini kazandılar. Ancak son 2 maçlarını deplasmanda üst üste aynı takıma, denk rakiplerinden Guaiqueries’e 7 ve 4 sayı farklarla kaybetmişlerdi. Diğer taraftan bu sezon evlerindeki performansları ise gayet iyi durumda, 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve sahalarındaki tek mağlubiyeti de yine Guaiqueries’e karşı almışlardı. 

Cangrejeros ise sadece grubun değil, tüm ligin zayıf takımlarından biri. 15 maçlarından 12 tanesini kaybettiler ve tüm ligde galibiyet yüzdesi en kötü olan takımlarından biri konumundalar. Deplasman karneleri de sıkıntılı tahmin edeceğiniz üzere, evden uzakta 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında üst üste Gigantes’e 9 ve 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Ev sahibi ekip grubun favori takımlarından biri. Özellikle sahalarında, taraftar desteğini de arkalarına alarak iyi sonuçlar alıyorlar. Cangrejeros ise evden uzakta maçta kazanmakta çok zorlanan bir ekip. Bu maçta da dirençlerinin çabuk kırılacağını, Gladiadores’in Carrera, Perez, Vargas, Romano gibi silahları verimli kullanarak hanesine bir galibiyet daha yazdıracağını ve çift haneli farklar yakalayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …