Anasayfa / Cangrejeros / Gladiadores – Cangrejeros İddaa Tahmini 17.08.22

Gladiadores – Cangrejeros İddaa Tahmini 17.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Gladiadores Çarşamba günü saat 02:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 14.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores grubun iddialı takımlarından biri. 12 maçlarından 9 tanesini kazandılar. Ayrıca evlerindeki performansları da dikkat çekici, 6 maçlarından 5 tanesini kazandılar taraftarları önünde. Son olarak da bu maçtaki rakipleri Cangrejeros’u daha dün yine bu sahada konuk etmişler ve 85-64 gibi farklı bir skorla net bir galibiyete imza atmışlardı. O maçta Perez 16 sayı, 5 ribaund, Carrera 12 sayı, 13 ribaund ve Collier 11 sayı, 13 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı.

Cangrejeros ise sadece grubun değil ligin en kötü galibiyet yüzdesine sahip takımlarından birisi. 16 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler ve son 5 maçlarından 4 tanesini de zaten kayıpla geçtiler. Son maçlarında ise belirttiğim gibi daha dün yine bu sahada Gladiadore’e tam 21 sayı farkla yenilmekten, ezilmekten kurtulamamışlardı. Sadece 64 sayıda kaldıkları o maçta Bracey 16 sayı, 5 ribaund, Waddell 13 sayı, 5 ribaund ve Stephens 12 sayı, 4 ribaund ile ayakta kalmaya çalışan isimler olmuşlardı.

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de form grafiği anlamında net farklar var. Bunu da puan tablosunda görebiliyoruz zaten. Ayrıca daha dün bu sahada yine karşı karşıya gelmişler ve ev sahibi gücünü net olarak göstererek rakibini 85-64 gibi dominant bir skorla eze eze yenmeyi başarmıştı. Bu maçta da farklı bir senaryo olmaması için herhangi bir sebep göremiyorum. Ev sahibinin bir kez daha çift haneli farklarla rahat bir galibiyet almasını, handikapı geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Jerusalem – Darüşşafaka İddaa Tahmini 03.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi E grubu ilk maçında Hapoel Jerusalem Pazartesi günü saat 21:00’da temsilcimiz Darüşşafaka …