Anasayfa / Cocodrilos / Gladiadores – Cocodrilos İddaa Tahmini 31.08.22

Gladiadores – Cocodrilos İddaa Tahmini 31.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Gladiadores Çarşamba günü saat 02:00’da Cocodrilos ile karşılaşacak. Best10 ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.73 olarak belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores grubun kalbur üstü takımlarından biri, 16 maçtan topladıkları 11 galibiyetle şuanda liderlik koltuğunda oturuyorlar. Nitekim son 4 maçlarından 3 tanesini galibiyetle tamamladıkları gibi bu sezon evlerindeki performansları da çok iyi, taraftarları önünde çıktıkları 9 maçtan 7 tanesini kazandılar şuana kadar. Evlerindeki son maçlarından 27 Ağustos’da konuk ettikleri Marinos’u 100-89 ile rahat geçmişlerdi. 

Cocodrilos ise rakibine göre 3 maç eksiği olan bir ekip ama konu galibiyet yüzdesine gelince 13 maçtan çıkardıkları 11 galibiyetle bu alanda ligin lideri konumundalar. Ayrıca son 4 maçlarını da üst üste kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Deplasman karneleri genel anlamda iyi ama son 2 maçlarına baktığımızda önce Spartans’a 10 sayı farkla yenildiklerini sonra da zayıf Taurinos karşısında zorlanarak ancak 5 sayı ile kazanabildiklerini gördük. 

Her ne kadar puan tablosuna ve kadro kalitesine bakında iki denk takımın kapışması olacak gibi görünse de Gladiadores’in evindeki istikrarlı performansı ve Cocodrilos’un son deplasman maçlarında zorlanması ile beraber bana göre karşılaşmanın favorisi Gladiadores olmuş durumda. Nitekim bu sezonki son karşılaşmalarında da, 30 Temmuz’da, Gladiadores konuk olduğu rakibini 67-71 ile yenmeyi başarmıştı. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 1 – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …