Anasayfa / Frontinos / Gladiadores – Frontinos İddaa Tahmini 09.06.24

Gladiadores – Frontinos İddaa Tahmini 09.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Gladiadores Pazar günü saat 20.00’da Frontinos ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 22.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Gladiadores grubun favorisi konumunda. Çıktıkları 15 maçtan 14 tanesini kazandılar ve rakiplerin tamamına mesajı verdiler şuana kadar. Ayrıca evlerinde de yedide yedi yaptıklarının altını çizelim tekrar! Son 3 iç saha maçlarından ikisinde Pioneros’a 17 sayı ve Aragua’ya ise 16 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. 5 Haziran’daki son sınavda ise konuk oldukları Aragua’yı tam 20 sayı farkla ezip geçtiler! 

Frontinos ise ligi grubunda orta şekerli takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 5 galibiyet toplayarak 9 takım arasından 6. sırada yer aldılar. Ancak deplasman karneleri sıkıntılı, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler ki toplamda da 7 maçtan sadece ikisini kazanabildiler. Son olarak 8 Haziran’da konuk oldukları Spartans’a hiç direnememişler, tam 25 sayı fark yemişlerdi! 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu bize puan tablosu da söylüyor aslında. Gladiadores sadece bu grubun değil, tüm ligin en güçlü takımlarından birisi. Ellerindeki kaliteli kadroyla beraber bu sezon sadece bilekleri büküldü! Evlerinde de halen yenilmezlik ünvanlarını koruyorlar. Frontinos gibi son dönemde formsuz olan ve zaten deplasmanlarda sorun yaşayan, kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında dominant bir oyunla, handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-22.5) – 1.72
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …