Anasayfa / Golden State Warriors / Golden State Warriors – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 01.12.23

Golden State Warriors – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Cuma günü saat 06:00’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 224.5 olarak açıklamışlar. 

Warriors son dönemde istediği sonuçları alamıyor, 3 maçtan ikisini kaybettiler. Bu nedenle de 8 galibiyette kaldılar ve hedefledikleri ilk 4 yarışında 3 galibiyet uzakta yer alıyorlar şuanda… Diğer yandan sonuçlardan bağımsız olarak son 5 maçlarının tamamında 224 baremi aşılmıştı, bu sekansta bize minimum 230 sayı izlettiler. Son sınavlarında konuk oldukları Kings karşısında direnseler de son topta 124-123 ile kaybetmişlerdi… Payton, Wiggins ve Paul’den faydalanamayacaklar. 

Clippers da bu sezon beklentilerin altında kalan ekiplerden birisi. Yıldızlar toplululuğu niteliğinde bir kadro olmalarına rağmen, onlar da Warriors gibi şuana kadar 8 galibiyet toplayabildiler. Diğer yandan son maçlarında konuk oldukları Kings karşısında hücumda nihayet kendilerine gelmişler ve adeta bir patlama yaparak rakiplerini 117-131 gibi net bir skorla geçmeyi başarmışlardı. Boston ve Plumlee’nin sakatlıkları devam ederken Powell’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Normal şartlarda konferansın ilk 4 sırasındaki mücadele görmemiz gereken iki takım play-in potasında yer alıyorlar şuanda. Kağıt üstünde Clippers daha iyi bir kadroya sahip olsa da Warriors da Curry ve Thompson liderliğinde onlara atarak karşılık verebilecek ekip. Zaten beklentim temponun ve hücum odaklı basketbolun ön planda olacağı, savunmaların yumulak kalacağı yönünde. İki takımın da süper yıldızları devreye sokarak bize bol skorlu, keyifli bir maç izletmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (224.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (224.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …