Anasayfa / Golden State Warriors / Golden State Warriors – Phoenix Suns İddaa Tahmini 11.02.24

Golden State Warriors – Phoenix Suns İddaa Tahmini 11.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Pazar günü saat 04:30’da Phoenix Suns ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Warriors son 3 maçını üst üste kazanarak çıkışa geçen ekiplerden birisi. Bu sayede de 24 galibiyete ulaştılar ve artık play-in potasından sadece 2 galibiyet uzaktalar ki rakiplerine göre tam 4 maçlarının eksik olduğunu da tekrar belirtelim. Evlerindeki son maçta Sixers’ı Embiid’den yoksun yakalamışken 119-107’lik skorla kazanmayı başarmışlardı. 9 Şubat’taki son sınavlarında ise konuk oldukları Pacers’ı tam 22 sayı farkla geçerek ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Paul dışında eksikleri bulunmuyor. 

Suns da rakibi gibi son 3 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 31 galibiyete ulaşarak kendisine 5. sırada yer buldu. Ancak deplasmandaki karnelerine baktığımızda son 2 maçta gece ile gündüz gibi farklı performanslar sergilediklerini gördük. Önce Hawks’a 9 sayı farkla kaybetmişler, sonra da zayıf rakiplerden Wizards’ı tam 28 sayı farkla geçmişler, daha doğrusu ezip geçmişlerdi! Bu maça tam kadro çıkacaklar, önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

Bir tarafta Curry, Thompson, Wiggins, diğer tarafta Beal, Booker, Durant… Tam anlamıyla yıldızların, skorerlerin kapışmasını izleyeceğiz. Elbette Suns’ın daha kaliteli bir kadrosu var, bu bir gerçek. Ancak Warriors da son dönemde iyi basketbol oynuyor, özellikle Curry ritmini bulmuş durumda. Bu nedenle de evlerindeki bu maçta kolay lokma olmayacaklarını, kaybetseler de son anlara kadar işin içinde olacaklarını, yani handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.45
Hovarda Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …