Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Hamburg İddaa Tahmini 20.12.20

Gottingen – Hamburg İddaa Tahmini 20.12.20

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde Gottingen Pazar saat 17:00’da Hamburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Gottingen 6 maçın sadece ikisini kazanabildi ve bu sezonun vasat takımları arasında yer alıyorlar. Evlerinde ise sadece 2 maç yaptılar ve birini kazanıp birini kaybettiler. Son olarak ligin bir diğer vasat takımı, denk rakiplerinden Mitteldeutscher’i konuk etmişler ama 8 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Ayrıca son 3 maçlarını da üst üste kaybetmiş bir şekilde, oldukça moralsiz olduklarını da belirtelim. 

Hamburg ise rakibinin aksine sezona iyi başlayan ekiplerden biri. Hatta onlar için de sezonun flaş takımlarından biri desek yanlış olmaz. Geçen sezon düşmemeye oynayan bir takımken şimdi 6 maçtan elde ettikleri 5 galibiyetle üst sıraları zorluyorlar. Ayrıca deplasman karneleri de çok iyi, 3 maçlarını da kayıpsız tamamladılar. Wurzburg’u 29, Bonn’u tam 30 ve Mitteldeutscher’i ise 5 sayı farkla geçmişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri güçlü Ulm’a direnseler de 4 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

Gottingen bu sezon düşmemeye oynayan takımlardan biri olacak. Bundan daha fazla bir şey vaadetmiyorlar açıkçası oynadıkları vasat basketbolla. Dawkins, Odiase, Nelson üçlüsü ile direnmeye çalışıyorlar ama savunmaları da sıkıntılı olduğu için bu direniş yetersiz kalıyor. Hamburg ise ligin en formda ekiplerinden biri. Shorts, Swing, Kotsar, Allen gibi bir çok silahları var ve bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen formsuz rakipleri karşısında sorun yaşamayacaklarını, kazanarak yolların devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Cholet – Le Mans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Cholet Pazartesi saat 21:00’da Le Mans …