Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Hamburg Towers İddaa Tahmini 07.03.20

Gottingen – Hamburg Towers İddaa Tahmini 07.03.20

Almanya easyCredit BBL 22.hafta mücadelesinde Gottingen Cumartesi saat 22:30’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.20 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.27 olarak belirlemiş.

Gottingen son haftalarda aldığı iyi sonuçlarla 10 galibiyete yükseldi ve artık play-off yarışından sadece 1 adım gerideler. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazanırken bu dönemde güçlü Bayern’i ve play-off yarışındaki önemli rakiplerinden Braunschweig’ı deplasmanda yendiklerini de belirtelim. Aayrıca evlerinde oynadıkları son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak iç saha avantajını ne kadar iyi kullandıklarını da gösterdiler son dönemde.

Hamburg ise ligin zayıf halkalarından biri. 19 maçtan sadece 3 galibiyet alabildiler ve düşme hattında yer alıyorlar. Ancak buradan kurtulmak için en yakın rakipleri ile de aralarında sadece 1 maç olduğunu belirtelim. Tabi diğer taraftan maç kazanmanın onlar için ne kadar zor olduğunu da unutmayalım, 29 Aralık’tan bu yana kazanmayı unuttular, bir başka deyişle 7 maçlık bir mağlubiyet serisi ile çıkacaklar Gottingen’in karşısına.

İki takım arasında kadro kalitesinden ziyade form grafiği ve oynanan basketbol açısından net farklar var. Gottingen Anderson liderliğinde Osetkowski ve Ruoff gibi önemli parçaları bir araya getirmiş, makine düzeninde bir disipline sahip olan ve haddini bilen bir takım. Bayern’i de bu şekilde yendiler zaten bu sahada. Play-off yarışında önemli bir yol katettiler ve kazanarak yola devam edeceklerini, deplasmanlarda varlık gösteremeyen Hamburg’un onların yoluna taş koyamayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.20
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.27
Güven Endeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …