Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 01.02.20

Gottingen – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 01.02.20

Almanya easyCredit BBL 18.hafta mücadelesinde Gottingen Cumartesi saat 20:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. İddaa misafir takım şehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak açıklamış.

Gottingen 16 maçın ardından 7 galibiyet elde edebildi ve play-off yarışından 2 maç uzakta kalmış olsalar da düşme potası ile ilgileri olmadığı için kafaları rahat en azından. Evlerindeki karneleri ise vasat, 9 maçtan 4 tanesini kazanabildiler ve rakipleri onlara ortalama 5 sayı farkla üstünlük kurmuş durumdalar. Evlerindeki son 2 maçta Alba’yı 1 sayı ile yenerken Ulm’a karşı ise tamamen dağılmışlar, 21 sayı fark yemişlerdi. 

Mitteldeutscher ise bu sezonun zayıf halkası, 16 maçtan sadece 2 galibiyet alabildiler ve doğal olarak puan tablosunun son sırasına demir atmış durumdalar, oradan çıkabilmek için Bonn ile araların sadece 1 galibiyet fark var. İlginç olan konu ise şimdiye kadar aldıkları 2 galibiyeti de deplasmanda elde etmiş olmaları. Son deplasman maçlarında da Euroleague ekibi Alba karşısında iyi direnmişler, sadece 8 sayı farkla yenilmişlerdi.

Her ne kadar puan sıralamasında Gottingen rakibinden bir değil bir kaç adım önde olsa da aslında çok da iyi basketbol oynamıyorlar. Hatta iki takım 18 Ocak’ta Mitteldeutscher’in ev sahipliğinde karşılaştığında da farkın belirttiğim gibi öyle ciddi seviyede olmadığını gördük, Gottingen 6 sayı farkla yenebilmişti rakibini. Düşme hattından kurtulabilmek halen önemli bir şansı olan Mitteldeutscher’in bu maçta da kolay pes etmeyeceğini en azından handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …